Kdo necítí bolest, bolestí žije.

K zamyšlení

Duševní vlastnictví, vyliž si?!

10. září 2008 v 10:03 | B.A.P.
Tak si sedim na posteli, za chvíli bude půlnoc a přemejšlim, co bych napsala. Nudila jsem se, tak jsem si přečetla pár rad, jak psát blog. Jedno ze základních pravidel je prej psát pravidelně články. Já mám ale neodbytnej pocit, že ty moje články nikoho nezajímaj. Lidi většinou na netu hledaj nějaký informace a já můžu nabídnout pouze snůšku osobních názorů a plků jedný bláznový holky, pár povídek, básní a obrázků. Škoda no. Jsem ale moc hrdá a zásadová na to, abych tu překopírovala cizí články. Celkem se snažim dodržovat autorský práva, i když v době internetu se na autorský práva zas až tak moc nehraje, já vím.

Obyčejný luxus a luxusní obyčejnost

16. června 2008 v 9:03 | B.A.P.
Jelikož budu začátkem dubna psát maturitní slohovku (*už ji mám za sebou, je to starý článek :), rozhodla jsem se hodit pár písmenek do placu, abych se trošku protrénovala, i když se přiznávám, že na sloh jsem byla vždycky dobrá. Jedno z předloňských témat byl citát od Karla Čapka (kterého si mimochodem velmi vážím).
To nejkrásnější na světě nejsou věci, nýbrž chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny.

Boží jméno

16. června 2008 v 8:52 | B.A.P.
Já osobně nevěřím v křesťanského Boha, ale těch pár řádků stojí za přečtení a zamyslet se nad nimi může každý - ať už věří v cokoliv.

O slepé dívce

16. června 2008 v 8:43 | B.A.P.
Možná trochu naivní, ale líbí se mi...

Netancuj tak rychle!

16. června 2008 v 8:37 | B.A.P.
Mail k zamyšlení. Kam pořád spěcháme?Jeden z opravdu mála mailů, které se mi fakt docela líbí. Nerada je přeposílám dál, protože sama dobře znám schránku přecpanou kdejakým haraburdím. Tady si ho může přečíst každý dobrovolně. Autorku bohužel neznám, skoro bych i řekla, že je to překlad...
 
 

Reklama