Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Blbinky navíc :)

BeFunky.com - potěšte svoje fotky

2. ledna 2010 v 14:18 | B.A.P.
BeFunky.com je super prográmek na úpravu fotek, které se pak stávají malými uměleckými díly... Jediná nevýhoda free verze je zbytečně dlouhá čekací doba, kdy vás to nuti koupit si lepší a rychlejší placenou verzi.
Ale pokud máte trpělivost a nervy v pořádku, tak vážně doporučuju - nechce to žádný přihlašování a fotky tam můžete nahrát i rovnou z foťáku nebo mobilu.
Tady je pár ukázek :)

Můj nový miláček - diář

5. července 2009 v 21:22 | B.A.P.
V pátek jsem si koupila nový diář... Můj starý mi skončil půlkou července. Jsem diářový fanatik, takže mě dost dostalo, že měli na výběr jenom ze dvou kousků. No ale zase byly ve slevě, páč počítám s tim, že si moc lidíí nekupuje diáře začátkem července.

Pro mě byla koupě nového diáře otázkou zachování duševní rovnováhy... Jakmile totiž nějaký čas existuju bez diáře, připadám si jako bez nohy. Totálně zmatená a dezorientovaná jak v čase, tak v prostoru. Diář zkrátka (alespoň do jisté míry) dává mému chaotickému životu jakýs takýs řád. Já tomu říkám organizovaný bordel :)

Uff, zase doma

30. června 2009 v 23:02 | B.A.P.
Tak dneska jsem přijela z Pálavy - setkání rok po maruritě, jsem tak unavená že ani nemůžu psát. Tady je pát fotek, na který sem celkem pyšná:

Vtipy

4. listopadu 2008 v 17:47 | B.A.P.
Tak mě napadlo vybrat nejlépe hodnocené vtipy z několika českých serverů a uspořádat vlastní žebříček... Tady to je:
PS: Našla jsem jenom tři servery, kde se dají vtipy seřadit podle hodnocení, což mi přijde dost podezřelé, ale budiž. Kdo má nějaký zaručeně dobrý vtip, ať to hodí do commentu, zatím pá pá, du do kostela, snad do mě neuhodí blesk.

www.zasmejse.cz známka: 1,41

Rozhovor při hodině výtvarné výchovy:
"Co prosím tě maluješ?"
"Kozu."
"Kde je?"
"Na pastvě."
"A kde je ta pastva?"
"Už ji spásla."
"A kde je ta koza?"
"Šla pryč."
"Co by tam taky dělala, když už všechno spásla."

www.vtipalek.cz 1518 hlasů

Víte co udělá blondýnka když se vzbudí? Oblékne se a jde domů.

www.splachovac.cz známka: 1,64

Ve skolni jidelne si prisedl student k profesorovi a ten rika: "Prase si nezaslouzi, aby sedelo s labuti." Student se zvedl s odpovedi: "Tak ja letim."Cimz samozrejme pana profesora namichl a ten se rozhodl, ze mu da zabrat u zkousek. Bohuzel pro nej, student na vse odpovedel bezchybne. Proto mu dava posledni otazku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlu a v jednom bylo zlato, ve druhem rozum, ktery byste si vybral?" student po chvili rekne, ze by si vzal ten se zlatem. Profesor vitezoslavne: "No vidite, a ja bych si vybral ten s tim rozumem." Student nevaha: "Vzdyt jo, kazdy si vybere to, co mu chybi." Profesor uz je tak vytoceny, ze na studentuv test napise BLBEC a posle ho pryc. Student odchazi, aniz by se podival na hodnoceni a za chvili se vrati s otazkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu zadnou znamku..."


Rudé punčochy v kostele?

4. listopadu 2008 v 17:22 | B.A.P.
Uf, dneska se chytám na schůzku vysokoškolského roverského kmenu a zjistila jsem, že se pudem podívat na mši do kostela svatého Jakuba. Bude to moje první dobrovolně navštívená mše v životě. Jsem z toho nervózní, jak sáňky v létě.

Nějak to těžce flákám

4. listopadu 2008 v 16:37 | B.A.P.
Chjo, studentský život není peříčko, né teda že bych se tak aktivně učila (i když už mám za sebou svůj premiérový test, který jsem mimochodem asi pěkně zpackala), no spíš nemám čas tak nějak všeobecně, hm...

EMO Brambůrek

19. září 2008 v 21:50 | B.A.P.
Tady je fotka jednoho EMO bramboru, maskoval se v síťce mezi ostatníma bramborama, ale já jsem ho objevila... Pokochejte se, vlastnoruční výroba neboli DIY :)
Návod:
1. Objevte EMO bramboru (pozor, mají dobré mimikry)
2. Uklidněte ji a připravte si nůž (stačí i škrabka, když zrovna škrábete ne-Emo brambory).
3. Vyryjte nápis (pokud možno do brambory a ne do sebe)...
4. Když to nepude vidět (jako se to stalo mě), obtáhněte svojí rytinu propiskou nebo tenkým fixem.
5. Vyfoťte svoje veledílo.
6. Pošlete mi ho, založím si sbírku fotek slavných EMO brambor, nejlepší foto dostane diplom!
Tak tady je, nejspíš první EMO brambora na světě:

Už jsem zase tu... A mám myš (a nebojím se jí použít ;)

19. září 2008 v 19:27 | B.A.P.Tak po dlouhé době zase něco píšu, ten první tejden na vejšce byl fakt záhul, uff, jsem fakt ráda, že jsem ráda... Byl to zvláštní pocit přijet domů jako na návštěvu, cestou z nádraží jsem přemejšlela, jestli jsou doma, hrůza!!! Už myslim v třetí osobě. Člověk je pár dní v moravské metropoli a už se cítí být brňákem. Zvláštní...

No, nic, tak tu holt budu strašit a ke všemu zadarmo (a nadarmo)

11. září 2008 v 15:23 | B.A.P.
To má ale jeden smůlu, se fotim jak debílek a ona už je ta soutěž ukončená... Tak proč tam s ní furt machrujou?!
Koho zajímaj pravidla, když už se nemůže přihlásit! Naštvalo mě to, ale co nadělám, mám zásadu, že žádnej článek nemažu, protože to bych postupně ty starší umazávala. Čím je můj výžblept starší, tím víc mám cukání ho smáznout, ale držim se, to by tu pak nic nezbylo.
No ale sakra, co s tou fotkou, teď si ji můžu strčit někam. Asi si z ní vyrobim blikající ikonku. Muhehehe, budu vás všechny strašit. Každou noc.
Jo, asi sem dám anketu, co s touhle fotkou, i když nevim, ty odpovědi vymejšlim zas já, takže to nic nevyřeší, hm.

Moje foto, pytlíky na zvracení do pohotovostní polohy!

11. září 2008 v 15:16 | B.A.P.
Tak jsem se rozhodla vyfotit se se svym blogem, je to na nic, bejt anonymní, ti co mě znaj, tak už mě dávno podle článků poznali a těm, co mě neznaj, je to upřímně jedno.
Jo, a jestli budete sprostí (moc), zablokuju komentáře, bu bu bu!

Superstránka s animovanejma gifíkama :) ukázky + link

11. září 2008 v 10:15 | B.A.P.
Při svým brouzdání na netu (poslední dobou je to čím dál tím častějc při lovení nějakých špeků na článek) docela často objevím různý vychytávkový stránky. A většinou si řeknu, to je prima blbost, ale k čemu?
Tak jsem si tu vyhradila místo na takový "rádobyužitečný" linky a odkazy, tímto na vás apeluju, pište mi svoje vychytávky, za měsíc tři nejlepší dostanou diplomek...
No, snažte se. Zatim.
Jo, a zejtra vás čeká článek, už je napsanej ;) Bude se vám líbit.
Tady je ten link: www.animated-gifs.eu

Legrační obrázky

10. září 2008 v 11:02 | B.A.P.
Tak nějak nevim, asi bych potřebovala to tu trochu rozveselit. Když jsem asi před týdnem prolejzala všechny možný fóra a stránky s vtipama, našla sem todle, no nejni to geniální?
Je to jenom jedna fotka, nerada bych, aby se to tu nějak zvrhlo... Nejsme ftipky.cz, že?
 
 

Reklama