Kdo necítí bolest, bolestí žije.

BlaBlaBla

Ekoblogie

7. března 2010 v 12:47 | B.A.P.
Co si myslíte o zamořování internetového prostoru stubidními články a stupidními blogy?
Nic proti vkusu, ale převážná většina blogů je o emo, twilightu, hannah montaně a podobnejch dle mého názoru debilitách.
A navíc, když vím, že existuje tisícovka blogů o twilightu, kde je už řečeno a prezentováno všechhno možné, stejně sednu a založím milujuedwarda.blog, i když je to ubohé. Z cizích blogů zkopíruju obrázky, text stejně nikdo nečte, tak proč se s tím obtěžovat, že?
Ano, je svoboda vyjadřování. Ano, součástí mé svobody je možnost tyto blogy naprosto ignorovat, o což se taky snažím, aale dřív nebo později na ně narazíte.
Trvá nekonečně dlouho, než se načtou, protože jen úvodní strana obsahuje tolik fotek a obrázků, že váš webovej prohlížeč začne přemýšleet o sebevraždě.
Nemám nic proti obrázkům, pokud to oživí článek, ale jenom obrázky?! Plus navíc komentáře dlouhý několik metrů a skládající se ghottyckých kheců plných dwwwojithých w, smajlíků a zkratek, u kterých málokdo ví, co znamenaj. Mishulineckhaaa: Tvůj bloghýsek je wážně úžasnej, pls, navštiv ten můj, nechceš se spřátelit a dostat za to infantilní růžovej diplomečíček???
Podle mě by někdo měl vymyslet nějakou platformu, kde by se tito milovníci obrázků a pisatelé wzkazů realizovali - něco jako picsblog nebo commentblog - a mohlo by to mít nějaký speciální systém na třídění obrázků podle obsahu, a třídění keců podle míry stupidity protože vidět v těsném sledu za sebou Edwarda, Hannah Montanu, Avatara a Mary Kate Olsen vám rozhodně na duševní rovnováze nepřidá... A když pak takto vyčerpaní dojedete dolů ke komentářům, tak vám upadne hlava na klávesnici a napíše: Wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwhy?!?!?!
A má výzva nakonec - prosím, snažte se být aspoň malinko originální - miliony stejnejch blogů se stejnejma okopírovanejma článkama by se měly zrecyklovat do jednoho a ušetřit tak místo i čas někoho, kdo by to náhodou chtěl číst a prohlížet (Bože ochraňuj mě před těmito lidmi...)
V zájmu ekoblogie - buďte originální - a nerecyklujte!!!

Velký jarní úklid

20. února 2010 v 22:52 | B.A.P.
Tak jsem tu trochu uklidila - myslím, že už to tenhle těžce zanedbanej blog potřeboval...
Taky by potřeboval víc článků - chuť by byla, ale čas moc není :(
Zjednodušila jsem rubriky, vyhodila archiv a navíc se mi záhadně rozbilo počítadlo návštěvnosti...
No jinak se mám celkem fajn, na prkně jsem načerpala nové síly do letňáku a už se i celkem těšim do školy...
Ale myslím, že mě to do pondělka spolehlivě přejde :P
Dneska jsem se rozloučila se svou milovanou basovkou... Budu na ni s láskou vzpomínat :) Měla jsem ji pučenou a poputuje zpátky domů. A na novou prachy nejsou, budu si kupovat nový prkno. Pěkný, ne?
Kdybych tolik nekouřila, byly by prachy na oboje... Kdyby, hm... :(

Nový kabátek

31. ledna 2010 v 12:22 | B.A.P.
Tak jsem se rozhodla, že svůj blog oblíknu do trochu dospělejších barev a definitivně odstraním puberťácké výkřiky a teenagerovský design... Navíc jsem dneska na netu našla ten úžasnej obrázek depresivní holčičky a nemohla sem odolat a dala si ho sem. No a když už jsem byla v tom, tak jsem ten blog překopala celej. Uznávám, že se mi po černo - červené drobet stýská, už jenom proto, že mi ten design dal opravdu hodně práce... Ale co, jdeme dál. Žluto-hnědá kombinace se mi celkem líbí, je to docela neobvyklé, ale nevypadá to až tak zle... Hlavní výhoda žlutohnědé je dobrá čitelnost, přiznávám, že po estetické stránce to nejsou zrovna nejlahodnější barvy... Ale co - černočervená je většina blogů, chci se trochu odlišit. A navíc se to blbě četlo - tmavě červená na černém.
S výsledkem jsem celkem spokojená... A co vy?

Tak se mi dneska dařilo

18. ledna 2010 v 17:25 | B.A.P.
Dneska jsem měla úspěšnej den, dala jsem docela těžkou zkoušku za dva a teď si du dát nějakej dobrej zákusek abych to oslavila a pak se musim učit :( na další zápočet... Jo a taky jsem si koupila moooc hezký krajkový prádlo. Prostě fakt úspěšnej den. Jsem happy, možná dneska večer něco napíšu, cejtim se na to...

Mám toho nějak moc... Holt zkouškový :(

17. ledna 2010 v 21:09 | B.A.P.
Ach jo... Celej víkend jsem se učila a mám pocit, že se neumím ani podepsat. Aspoň že jsem byla na tom plese, i když jsem se celkem slušně ožrala, no co, stane se.

Mám v plánu sem zase začít psát jak příběhy, tak i básničky, na letní semestr si zapisuju literární dílnu, takže matroš bude, hlavně aby byla taky inspirace... Ono je to totiž tak, já píšu, když je mi blbě - psychickky, když jsem ve stresu, vyždímaná a totálně na dně... Nevím, proč nedokážu psát, i když je mi fajn, ale prostě to nejde. A momentálně i přes zátěž ve škole jsem happy a čilá jako radioaktivní rybička, jsem zamilovaná a spokojená a šťastná a bohužel nic nepíšu, prostě nemám inspiraci...

Fakt nechápu, proč nemůžu psát i o krásnejch věcech, ale prostě to ze mě neleze...

Mám jenom pár útržků, ty sem dám jindy, mám je na kolejích.

Ale dneska slibuju, fakt slibuju, že zkusim něco sepsat... Pokud se zadaří, výsledek sem píchnu... Jestli to teda nebude nějaká katastrofa...

Mějte se fajn a držte palce :)

Twilight... Jak to doopravdy bylo :D

4. prosince 2009 v 23:23 | B.A.P.
Úplně na úvod bych ráda napsala, že tento článek NENÍ vhodný pro fanynky Twilightu. Dozvíte se, jak to doopravdy bylo s Edwardem. Úplně nové a exkluzovní informace (úplně dole a jen pro ty, co si to přeloží - mě se nechce, jsem líná) a plnej kýbl negativní kritiky na tento nedomrlej filmovej paskvil - přeju příjemný počtení *ironie* *šklebící se smajlík*

Jsem lenoch, co s tim?

29. září 2009 v 21:00 | B.A.P.
Tak se vám všem, moji milí neexistující čtenáři, hluboce omlouvám za svoji dlouhou absenci a aby to nebylo líto, přidávám jeden nádherný klip z YouTube, je to z Cirque du Soleil, takový hodně zvláštní cirkus... A překrásný, mým snem je tohle všecko vidět naživo... Koho videjko zaujme, na YouTube je spousta podobných... Jo a Alegría znamená radost - pro radost - pro vás :)


Původně jsem chtěla vložit celý videjo, ale nějak to zlobilo, tak aspoň odkaz :)

PS: Na závěr pár slov, proč jsem tak dlouho nepsala: užívala jsem prázdniny, jsem zamilovaná, dneska mi začla škola... Takže asi tak. Zatím páčko...

Dvě dekády za mnou...

7. června 2009 v 16:21 | B.A.P.
Včera jsem dala sbohem své teenagerovské fázi života... No a už je ze mě "dvacítka" (je to hrozný, tak nějak se na to necejtim - dvacet - to už sem stará škatule). No a jak tak koukám na tenhle blog, asi by potřeboval změnu image, a to fakt docela nutně. Hlavně se musím zbavit sestřenčinýho dwojitýho w a jinhejch gothickejch thrapnhostí :)

Neděle na mlejně - co se dneska dělo

24. května 2009 v 23:17 | B.A.P.
Tak jsem na mlejně, měla bych se učit obecnou psychologii na přijímačky nebo psát slohovku na téma proč jsem si vybrala obor sociální práce (protože jsem neměla na výběr, hm), případně psát svůj nestrukturalizovaný (!) životopis. Místo toho sedim v altánku, pouštím hudbu a pod nos mi smrdí dva kýbly kopretin, oškubala jsem celou zahradu, mamka by to jinak posekala. No nic, du vařit kafe. Kousek od nás jsou ovce, byly sme se na ně se ségrou a Beruškou kouknout - jednak tam bylo malinkatý černý jehňátko a byla tam i černobílá kočka a chtěla se děsně hladit. Berušku z toho málem klepla pepka, chtěla i očuchat jehňátko a prohnat kočku a byla uvázaná. Je tu celkem vedro, eště že sem si vzala vršek od plavek. Sice sem tlustá jako prase, ale tady to je fuk, není koho oslňovat - ve Včelničce je počet perspektivních mladých mužů v kladných číslech jen když přijedou bratránci… Blbý no. Chm, nemám co dělat. Na mlejn jezdím nerada, páč se tu dycky se ségrou koušem nudou. Je to tak špatný, že už ani nevím, co psát, prostě dneska nemám chuť psát - jindy mi písmenka přibejvaj samy od sebe, ale dneska je to nějak slabší. A navíc dělám překlepy - eště že jsem se nedonutila napsat tu slohovku nebo nedejbože životopis - asi by to byl pěknej paskvil. Ech, došly mi cigára, potřebovala bych si koupit - ale U Šebestů eště bude zavřeno a do Kamenice teda nepudu, ani kdybych fakt měla absťák. Možná zkusím tu hospodu, no. Kupovala sem si na víkend dvě krabky, ale jak sem byla v pátek se třídou na tý Mrtvole, tak ty cigára zařvaly, no. Zvlášť, když ode mě kouřila Tánička. Zkusim to nakamuflovat, jako že si pudem pro nanuka. Nechám dohrát Metallicu a vypínám. Tak nic no, Šebesta prej otvírá až v pět. To je moře času… Co budu dělat? Asi se du vrátit k obecný psychologii, chjo. Sou to takový děsný pindy. Fuj, páchnou tu kopretiny, du na deku. Pak asi pudem opejkat buřty. Mám už celkem hlad.

Labužník píše milostnou báseň. Sám sobě

23. května 2009 v 23:41 | B.A.P.
Jsem hrozná, asi bych měla psát daleko víc článků, ale já si nemůžu pomoct, prostě mě nebaví prosedět před compem celej den... Zvlášť když v práci v jednom kuse čumim do monitoru. Jo a taky se připravuju na přijímačky.
Co je ale největší probllém je to, že si tenhle blog vedu tak nějak spíš pro sebe a je mi úplně fuk čtenářstvo. Tak nějak ani nepočítám, že ty moje kecy někdo čte...
(teda krom Fáťule, která sem chodí pravidelně - díky).

Jsem nemožná... nebo je to Časožrout?

16. dubna 2009 v 22:53 | B.A.P.
Je to děs, běs a hrůza. Včera jsem si plánovala, kolik článků sem dneska napíšu a co toho udělám, že opravím ty gigantický fotky v minulým článku... A prd. Celý dopoledne sem lítala od čerta k ďáblu, abych si zařídila přihlášku na vejšku... No a odpoledne tak nějak uteklo... Je to nechutný, nemám nic na práci, do školy taky nechodím, v podstatě se legálně totálně flákám a co z toho. Měla bych mít moře času a nic, nemám čas vůbec na nic.

Asi sem přišla na to, proč to tak je... Nejspíš mám doma požírače času. Je to malinký pidimužík, který baští takový ten zbytečně "vyplácaný" čas. Znáte to, ne? Čas strávený přepínáním hudebních kanálů ve snaze ulovit slušnou písničku (v krajních případech alespoň nějakou - všude sou samý reklamy), čas, kdy se marně snažím vzpomenout si, kam jsem dala klíče od auta, mobil, maturitní vysvědčení... Spoustu času strávím taky přemýšlením, pro co jsem to vlastně šla, co jsem to chtěla říct a tak. A dneska konkrétně jsem uklízela svoje tři maily, četla nechutnosti v bulváru a chatovala...

Je to divný, u compu sem seděla, ale dělala sem samý ty rádoby momentálně důležitý věci, bez kterých bych se klidně dalších pár týdnů nebo měsíců obešla.
Typickej příklad je přetahování fotek ze starýho samsunga na vyhození... Nemám k němu kabel, takže jsem dvě stovky fotek cpala do complu přes bluetooth. Ale pozor, ten čas jsem mohla strávit kreativně... A já ho zase zabila. Tentokrát nikotinem. Chtěla sem si spočítat, kolik času sem za těch pět let prokouřila, a zjistila jsem, že na mobilu nemám kalkulačku. Chyba! Sice ji potřebuju asi tak jednou za celou dobu používání mobila, ale stejně... A jsem moc líná vstát z postele a jít ji lovit mezi starý sešity z matiky.

Ale na druhou stranu můžu mobilem dálkově ovládat mediaplayer. Taky přes blůtůt... Což je mi vcelku k ničemu - je to taková zbytečná funkce. Stejně jako dálkový ovládání dataprojektoru, či jakýho krámu... To jako když někam zaseju to mačkátko, kerym se to ovládá, můžu zamachřit a ovládat to mobilem? Oj, oj, to je opravdu super dovednost. No, je tu eště jedna možnost - že jsem tu kalkulačku v mobilu zatim nenašla - teprve minulej pátek (mobil mám od Vánoc) a propojila sem mobil s compem a naučila se cpát různý soubory oběma směry. Taky sem vybalila sluchátka a začla poslouchat hudbu (předtím jsem měla mpčtyřku - nejsem takový IT-neandrtálec, jak by se mohlo zdát). Sluchátka se mi samozřejmě v sobotu rozbily. Kdybych byla indiánka, moje druhé jméno by bylo Ničitelka Sluchátek.

Můj noťas se bouří, furt mi píše, že se za čtyři minuty zrestartuje a já to furt odkládám a odkládám. Už mu to asi konečně povolím. Stějně se mi už chce děsně spinkat.

Na závěr bych ráda napsala, že jsem vytvořila pěknej blábol, ale mazat to nebudu.

Proč být jako ostatní, když šílenstwí je tak oswobozující ?

15. dubna 2009 v 23:44 | B.A.P.
Tak zítra to bude přesně tejden, co mě propustili z blázince. Neměla jsem čas ani chuť něco psát, vztahy v rodině jsou v současnosti docela napnuté... Ale to je fuk, o tom tu psát nechci...
Docela dobře jsem se pobavila, když jsem si po dlouhý době zase přečetla citát mé sestřenice, který tento blog zdobí od jeho založení (jsem stará konzerva, takže design asi jen tak měnit nebudu - tenhle mi celkem vyhovuje, až na těch pár emo plků :). Nemusím tyhle rádoby-emo pózy, ale dneska se to celkem hodí. Ptám se teda znovu sama sebe, je šílenství opravdu osvobozující?

PS: Omlouvám se, ty fotky sou děsný, ale upravim je až zítra... Sem utahaná.

Novinky

4. dubna 2009 v 18:04 | B.A.P.
Takže jsem se probrala ze zimního spánku a něco málo jsem sem hodila. Všechno jsem to sepsala během mojeho pobytu v blázinci (teď mám na víkend propustku). Momentálně vůbec netuším, co bude za tejden, takže nevim, kdy a jak zprovoznim všechny odkazy. Zatim jsou tu dva minipříběhy o lady B. a spousta depresivních básní... Musim končit, už jsem dopila matonku a budu platit. Zatim.

Vysvětlení

25. ledna 2009 v 23:30 | B.A.P.
Asi bych se měla omluvit všem, kteří tu v uplynulých zhruba dvou měsících hledali nové články. Zkráátka jsem neměla chuť cokoliv psát, popravdě sem neměla chuť dělat vůbec nic... Ale z mnoha důvodů a zvláštních okolností - maturitní ples mojí kámošky a můj ožralej dějepisář, náhodný pokec se spolužákem - prostě se to tak nějak seběhlo a já se rozhodla, že ten blog nezruším a budu psát dál. Sice mám vážné pochhybnosti, jestli to vůbec někdo čte, ale to nevadí... Hlavně že mám zase chuť něco dělat. Tímto taky zdravím fáťuli :) Díky, že sem chodíš. Musim spinkat, zítra píšu zápočet. Ale ozvu se, stopro. B.A.P.

Proč je tu tak málo obrázků... A proč víc nebude :(

19. září 2008 v 20:56 | B.A.P.

Tak jsem se koukala na ankety a zjistila jsem, že Vám tu chybí obrázky... Mno, nejsem si jistá, jestli jsem to tam nenaklikala já, občas, když nemám co dělat, tak si klikám na ankety, aby to vypadalo, že tu i někdo chodí... Samozřejmě i kromě mojí věrný Fátinky :*

Jsem v šoku!

12. září 2008 v 16:58 | B.A.P.
Jsem úplně naměko, práve jssem zjistila, že jsem dostala krásnej diplom, musim se hned pochlubit:
No a tak nějak mi to vzalo dech. Ještě ke všemu jsem si přečetla nejnovější článek na fátiným blogu http://s-i-m-p-l-e-p-la-n.blog.cz (mimochodem, za přečtení stojí fakt všechny její články). Vychvaluje tam tendle blog tak, že by se červenal i kámen, asi jí za odměnu vyrobím diplom pro nejspřátelenější blog :))) No, každopádně mi to dneska dost zvedlo náladu, čeká mě těžká práce, musim Vám napsat články už dneska na celej víkend a pondělí, jsem si jistá, že to budou takový fofry, že si na Vás ani nevzpomenu... (Ale jo, ale vzpomínka sama o sobě článek nenapíše, hm?)
No nic, musim makat, ale pořád se červenám ;)

Jupí, počet mejch spřátelenejch blogů se vyšvihl ze zápornejch hodnot

11. září 2008 v 15:55 | B.A.P.
No, sice je to nejmenší celý číslo, když nepočítáme nulu, ale všechny začátky sou těžký...
Tak tady je odkaz na můj historicky PRVNÍ spřátelenej blog. A když bude Fáťa hodná, dám ji přímo do menu :D
A abyste věděli, (pro ty, co neumí číst a navíc si šplhnu) o čem ten blog je, připojuju obrázek.
A je to fakt HOOODNĚ velikej obrázek :))) Jé, on se mi tu nevešel, musim ho zmenšit :(

Vaše spokojenost, moje nervy v kýblu - ééé, pardon, radost!

11. září 2008 v 9:08 | B.A.P.
Procenta, to jsou ty kolečka s lomítkem, čím větší číslo, tím víc jste spokojení. Číslo je to, co nejni písmenko.
Jak prosté!

Čekám na kritiku... Ale máte navolené odpovědi. Chá chá...

11. září 2008 v 9:05 | B.A.P.
A chovejte se slušně.

Která část blogu se Vám líbí?

11. září 2008 v 9:04 | B.A.P.
No, je to anketa. Co víc psát... Jestli Vás napadaj další odpovědi, nebo Vám vyhovuje slovní hodnocení, použijte komentáře nebo Návštěvní Knihu.
 
 

Reklama