Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Ekoblogie

7. března 2010 v 12:47 | B.A.P. |  BlaBlaBla
Co si myslíte o zamořování internetového prostoru stubidními články a stupidními blogy?
Nic proti vkusu, ale převážná většina blogů je o emo, twilightu, hannah montaně a podobnejch dle mého názoru debilitách.
A navíc, když vím, že existuje tisícovka blogů o twilightu, kde je už řečeno a prezentováno všechhno možné, stejně sednu a založím milujuedwarda.blog, i když je to ubohé. Z cizích blogů zkopíruju obrázky, text stejně nikdo nečte, tak proč se s tím obtěžovat, že?
Ano, je svoboda vyjadřování. Ano, součástí mé svobody je možnost tyto blogy naprosto ignorovat, o což se taky snažím, aale dřív nebo později na ně narazíte.
Trvá nekonečně dlouho, než se načtou, protože jen úvodní strana obsahuje tolik fotek a obrázků, že váš webovej prohlížeč začne přemýšleet o sebevraždě.
Nemám nic proti obrázkům, pokud to oživí článek, ale jenom obrázky?! Plus navíc komentáře dlouhý několik metrů a skládající se ghottyckých kheců plných dwwwojithých w, smajlíků a zkratek, u kterých málokdo ví, co znamenaj. Mishulineckhaaa: Tvůj bloghýsek je wážně úžasnej, pls, navštiv ten můj, nechceš se spřátelit a dostat za to infantilní růžovej diplomečíček???
Podle mě by někdo měl vymyslet nějakou platformu, kde by se tito milovníci obrázků a pisatelé wzkazů realizovali - něco jako picsblog nebo commentblog - a mohlo by to mít nějaký speciální systém na třídění obrázků podle obsahu, a třídění keců podle míry stupidity protože vidět v těsném sledu za sebou Edwarda, Hannah Montanu, Avatara a Mary Kate Olsen vám rozhodně na duševní rovnováze nepřidá... A když pak takto vyčerpaní dojedete dolů ke komentářům, tak vám upadne hlava na klávesnici a napíše: Wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwhy?!?!?!
A má výzva nakonec - prosím, snažte se být aspoň malinko originální - miliony stejnejch blogů se stejnejma okopírovanejma článkama by se měly zrecyklovat do jednoho a ušetřit tak místo i čas někoho, kdo by to náhodou chtěl číst a prohlížet (Bože ochraňuj mě před těmito lidmi...)
V zájmu ekoblogie - buďte originální - a nerecyklujte!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gilandhel Gilandhel | Web | 7. března 2010 v 13:01 | Reagovat

:-D Dobrý... :-)

2 smiley-kikinka smiley-kikinka | Web | 7. března 2010 v 13:15 | Reagovat

přihlásíš se do sonbu?pls http://smiley-kikinka.blog.cz/1002/sonbcelebs-2010#komentare

3 Medr Medr | 7. listopadu 2010 v 0:11 | Reagovat

No asi poprvé co bych mohl říct že tento blog za neco stojí narazil sem na něj nahodou když sem hledal něco o Branišáku a byl sem příjemně celkem překvapen za fotky atd 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama