Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Lov duchů a jiných monster - Plán akce

27. ledna 2010 v 21:38 | B.A.P. |  Tajemno hned za rohem
Ahoj všichni, kteří jste se rozhodli zúčastnit se výpravy do Hororového lesa. Měla bych konkrétní datum a to 4.2. Pokud by to všem vyhovovalo, sešli bychom se v 15:00 na zastávce Máj - Antonína Barcala.

Určitě si s sebou vemte baterku - sice neplánuju v lese zůstat za úplné tmy - přece jenom bych to hned zpočátku nepokoušela (samozřejmě, pokud nás bude větší skupina a budem mít dostatek odvahy, proč ne), ale kdo ví, co se může stát. Pak by bylo fajn vzít foťáky - čím kvalitnější, tím lepší, ráda bych měla nějakou duchařskou fotku.
Pak taky jestli máte nějaké ochranné talismany a věříte v jejich sílu, tak ty taky berte. Ale nemá smysl brát křížek od babičky, pokud vám křesťanství nic neřiká, to by pak nemělo žádný efekt. Pokud máte něco, talisman nebo něco na ten způsob, co vám dodá odvahu, tak to je přesně ono. Jde hlavně o psychologický efekt a taky abysme měli co žmoulat v ruce, až budem zpocený hrůzou.

Malá poznámka - to, že tady píšu strašidelný scénáře, a pesimisticky počítám s nejhorším, to by vás nemělo odradit ale spíš ppovzbudit, prostě se jenom snažím podchytit všechny rizika.
Pokračujeme - já osobně si budu brát svěcenou vodu - ne z kostela (nejssem křesťan), ale umím ji vyrobit (není to nic těžkého, opětjde hlavně o psychiku a vaši vůli) a křížek z jeřabiny omotaný červenou nití - jeřabina je strom, který chrání proti zlým duchům a démonům - jde o keltskou mytologii. Kdo by měl zájeem o výrobu křížku, písněte mi mail - musíte to udělat sami, ale poradím vám jak...

Dále by bylo fajn vzít do lesa nějaký malý dárek, jako "oběť" hodným duchům, aby nás chránili, opakuji, nikdy nevíte, kdy se to bude hodit. Já budu brát svíčku, ale nechceme založit lesní požár, takže jedna svíčka myslím stačí. Ten dárek by mělo být něco přírodního - třeba kamínek dovezený z dovolené, sušená kytka, cokoliv od vás ze zahrádky, mělo by to mít k vám nějaký vztah. Prosím přírodní věci, nechceme do lesa tahat odpadky a ochranným duchům by se to jistě taky nezamlouvalo.

A to nejdůležitější na konec, byla bych ráda, aby každý, kdo se zúčastní, trochu zapracoval na psychické obraně. Není to nic těžkého (no ono ve skutečnnosti je to hooodně těžké), ale tady vysvětlím jenom jednu metodu a to je utváření štítu.

Vizualizace bílého světla kolem těla - prostě si představíte zářivou bílou kouli kolem vás (vašeho těla) - jakobyste byli schovaní ve vajíčku, je to koule v prostoru. Využíváte vlastní energii, já osobně to používám, když se bojím, tady můžete požít i vlastní strach a přeměnit ho na bílé světlo pro vaši ochranu. Pozor, vaše energie nesmí prostupovat štítem ven - jste jakoby uzavřeni ve svém soukromém mikrosvětě bezpečí. Po vytvoření štítu vidíte, jak po něm negativní energie stéká a neproniká dovnitř. Pokud byste chtěli štít ještě posílit, pokryjte ho jednosměrným zrcadlem a představujte si, jak se všechno špatné odráží zpátky k původci. Je to psychicky náročné a dost únavné, po takovém úkonu se budete cítit fakt vyčerpaní, je dobré si to párkrát zkusit. Pak budete jistější, co dělat, když budete mít z něčeho strach.

No a druhá metoda je vymyslet si nějakou obrannou mantru - motlitbu - kdo je věřící, má to
jednoduché, kdo není, měl by si vytvořit nějaké ryze osobní zaříkávadlo, kde se obrací na nějaké dobré duchy, anděly nebo osobní strážce nebo ufouny, prostě podle toho, na co věříte. Mělo by to být krátké, stačí věta, kde je žádáte o ochranu před vším zlým. Tohle se vám taky bude hodit, můžete si to opakovat pořád dokolečka a váš mozek se uklidní a nebudete tak moc vyděšený.

A na závěr - na cokoliv byste se chtěli zeptat, pište do komentářů nebo na můj mail, ráda vám odpovím. A k té psychické obraně, existuje víc způsobů, pokud byste měli zájem, pošlu vám k tomu nějaké materiály.

Tak doufám, že se nás sejde dost a expedice bude úspěšná - tedy že NĚCO UVIDÍME NEBO VYFOTÍME.

Těším se, vaše B.A.P.

PS: Pokud se nás sejde aspoň pět, sepíšu ryze praktický plán akce, absme měli jasně dohodnutý pravidla, co dělat, kdyby něco - no prostě abysme se nerozprchli jak malý děti a třeba radši fotili...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 B.A.P. B.A.P. | 30. ledna 2010 v 20:41 | Reagovat

Mno, pro všechny, kteří by se mi chtěli vysmát, že jsem zbytečně paranoidní mám  jeden protiargument: V tom lese je opravdu něco, co rozhodně není lidského původu a ono je dycky lepší počítat s nejhorším... Jenom pro takové ty skeptiky, co mě budou považovat za cáklou krávu ;)

2 neddy neddy | E-mail | 26. března 2010 v 15:39 | Reagovat

ahoj.Musím se přiznat ze jsem se do tohoto lesa úplně zbláznil!! dnes jsem si ráno přečetl v novinách (AHA)o tom co se tam děje. Ta fotka co tam byla(jestli to není podvrh) je fascinujicí, jestli jsi ji neviděla tak rozhodně si kup (AHA- TO NENÍ REKLAMA NA TÝDENÍK:-)). od rána jen sedím a hledám vše o tomto lese včetně satelitních snímku na goole earth. když jsem byl malý také jsem zažil něco co mám furt v sobě i když pro někoho to může být jen dětská představivost.velmi bych se tam rad letos vypravil. musím souhlasit že nejméně v pěti je dobrý nápad i když podle mě je lepší být v sudém čísle.  kdyby se něco stalo. jestli jste tam už  byli velmi by mě zajímalo co jste zažily. musím se projet na kole abych se  zpamatoval :-) ahoj Jiří

3 Martin Martin | E-mail | 3. června 2010 v 12:00 | Reagovat

Ahoj. Chystáme v blízké době výpravu do Boru. Ale nedohledal sem na internetu přesné polohy míst zjevení vysoké černé postavy, místo kde byl dříve strom pro oběšence a kde je ta oblast, kde říve bývali bažiny. necheme jet naslepo, nemnáme to nejblíž, tak bys mi moc pomohla, kdybys mi na mail zaslala třeba mapku se zakreslenou pribliznou polohou zminenych veci. ahoj a snad po mailu.. :-)

4 Petr Petr | 28. prosince 2011 v 15:29 | Reagovat

[1]:ahoj B.A.P. hele nešla by ses tam někdy do branišáku kouknout mam dost kamaradu kteří tam něco viděli a i sám mas skušenosti třeba toho Mothmana moje kámoška ho viděla a museli jo kvuli tomu odvízd do nemocnice kdyžtak mi napiš muj email je Zikmund999@seznam.cz O_O  O_O  O_O  :-D

5 Petr Petr | 28. prosince 2011 v 16:07 | Reagovat

paardon omlouvám se ten email je Zikmund999@email.cz[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama