Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Hororový les - děsivá fakta + foto

17. ledna 2010 v 20:44 | B.A.P. |  Tajemno hned za rohem
Tento les, ačkoliv je jen pár kroků od sídliště Máj v Českých Budějovicích, je plný záhad, tajemství a má hodně temnou minulost. Spolu s kamarády jsem se tam vypravila jen s mlhavou představou, že tam je cosi strašidelného. A opravdu se v tom lese necítíte dobře, nic jsme neviděli, ale byli jsme všichni posraný až za ušima. Mám pár fotek a dneska jsem zjišťovala další informace a je to tak zajímavé, skoro to vypadá, jako by se v tomto lese koncentrovaly záhadné události z celého okolí.

Upozornění: Tento článek je opravdu dlouhý, ale vážně stojí za to ho dočíst až do konce, a po jeho přečtení tam vyrazit a zažít horor na vlastní kůži. To byl vtip, ten les je opravdu tak strašidelný, že tam už asi nepůjdu ani já a jestli jo, tak jenom se spoustou dalších lidí - mimochodem, rozhodně tam nechoďte sami.

Všechny fotky, které jsem fotila jsou až na jednu šíleně rozmazané, není to foťákem, prostě si asi něco nepřálo, abych tam fotila...


Tento les není dobrým místem, člověk se cítí sklíčeně, padají na něj deprese a často se zde ozývají neznámé hlasy a kroky kohosi neviditelného. Běhá vám mráz po zádech? To zdaleka není vše. V tomto lese se vyskytují snad všechny druhy paranormálních jevů.
Foto: V lese jsou celkem dvě závory, u této jsme slyšeli divnou ránu a pak viděli podivnou bílou postavu.

Zmínky o této lokalitě pocházejí už ze středověku, před 400 lety bývala v lese Boru malá osada obklopená bažinami, kde se utopilo mnoho lidí. Duše utopených a jejich utrpení se nasáklo do tohoto lesa a je jedním ze zdrojů nepříjemných pocitů. Tyto duše nenašly pokoje a snaží se škodit lidem, nahání jim strach a tím odčerpávají energii. Z levé strany močálu prý v noci vystupovaly podivné bytosti.

V okolí Branišova a Boru jsou prý brány do jiných světů. Mluví se o tzv. "Branišovské bráně", která se nachází hluboko v lesích. Jsou to dva srostlé stromy a brána mezi nimi je vidět pouze v noci za měsíčního světla.

Dále je tu postava černého rytíře, který nepochází z této reality. Má široký černý klobouk stažený do čela a dlouhý kabát, který končí nad zemí. Dokáže se rychle přemisťovat vzduchem. Zdá se, že je to dobrý duch ochránce, který má za úkol střežit zlo, sídlící v tomto lese. Existuje nemálo svědků, kteří se s ním setkali tváří v tvář. Zjevuje se údajně u křížku, bohužel neznám jeho přesnou polohu.

Je známo, že v tomto lese spousta lidí dobrovolně (a spousta nedobrovolně) ukončila svůj život. Je zde strom oběšenců, kde prý visí zbytky lan. Pokud jste v jeho blízkosti, tak vám tajemný hlas uvnitř vaší hlavy našeptává, že byste měli ukončit svůj život, objevují se myšlenky na sebevraždu, člověk má pocit naprosté beznaděje. Kdysi jeden člověk uřízl tu větev, na které se lidi věšeli a za podivných okolností mu ochrnula ruka.

Pak je tu statek, kde byla zaživa pohřbená dívka, která se nechtěla vdát za toho, koho ji určili. Když pak otevřeli její hrob, nenašli nic, její otec ji pak viděl v kápi chodit po lese.
Byly zde také pozorovány dvě postavy v kápích, černá a bílá, vznášející se ve vzduchu, ta černá má prý červené oči, ale o tom víc později.

Za minulého režimu zde býval vojenský prostor, střelnice a muniční sklad, došlo zde k tragédii, kdy se vojáci ve tmě postříleli navzájem. Podle některých zdrojů zemřeli 4 vojáci, podle některých celá hlídka. Údajně se to stalo takto: Osudné noci, kdy vojáci střídali stáž, uviděli, jak se jejich kolega proměnil v podivnou bytost, která jim nahnala takový strach, že po sobě začali střílet. Došlo k šílené palbě, při které tři vojáci přišli o život a čtvrtý byl převezen do vojenské nemocnice s těžkým poraněním a zanedlouho mu podlehl. Před smrtí vypovídal o svém šokujícím zážitku, ale nikdo mu nevěřil, přestože během té noci úplně zešedivěl.
Foto: Růže a svíčka na muničním skladu. Někdo na dávnou tragédii stále myslí nebo je to oběť, aby se zlo nešířilo?

Jedné noci byl vyhlášen mimořádný poplach, do lesa se zřítil neznámý předmět. Celá lokalita byla uzavřena, nikdo tam nesměl, ani vojáci. Jako důkaz zde zůstaly ohořelé stromy, musel to být obrovský žár, kůra je místy spálená na popel, i když okolí je nezasažené. Všechny kmeny v té oblasti mají na jihovýchodní straně pruh zuhelnatělé kůry sahající do výšky 2,5-3 metry. Archivy zarytě mlčí, nic mimořádného se neudálo… Nebo to bylo natolik děsivé, že se to nikdo ani neodvážil zaznamenat?
Foto: Protilehlá strana sousedí s hustým lesem, všichni jsme měli pocit, jako by nás někdo sledoval. Brrr.

Když se přes les jede autem, v autě se velmi ochladí a přestává fungovat motor. Auto jede pomalu, i když je pedál stlačený na zemi. U silnice se také zjevují záhadné postavy, které zmizí, když vystoupíte z auta. Jiní lidé při odchodu z lesa cítí tlak v nohou, jako by je něco táhlo zpět. Lidé cítí brnění v různých částech těla, což je známka toho, že je poblíž jakási jiná entita, tvor z jiné dimenze nebo démon. Dále se zde vyskytují časové posuny, kdy člověk v lese stráví daleko delší dobu, než si myslí, někdy i v řádu několika dnů.

A tu nejděsivější záhadu jsem si nechala na konec. Jsou zde dvě děsivé rudě zářící oči. Objevují se v dvoumetrové výšce a své oběti pronásledují. Hledala jsem nějakou souvislost, co by to mohlo být, jediná podobná bytost je Mothman - motýlí muž, pro kterého jsou typické právě zářící červené oči. Je černé barvy a má rozpětí křídel 5 metrů. Toto monstrum způsobilo řadu tragédií v americkém městě Point Pleasant, viděla jsem o tom i dokument. Zajímalo by mě, jestli je zde nějaká souvislost a pokud ano, jaké tragédie Budějovice čekají?
Nákres Mothmana podle dostupných svědectví.

Pokud vás můj článek zaujal nebo máte nějaké dotazy, napište mi, ráda odpovím. Byla jsem tam zatím jenom dvakrát, ale docela by mě lákalo podniknout další výpravu. Bohužel znám jenom jednoho člověka, který ba tam se mnou šel, ale přece jen, popravdě, ve dvou tam nepůjdu, chce to větší bandu, takže pokud někdo chce, může se přidat ;)

Pište, jaké máte zkušenosti s tajemnem nebo přímo s Branišovským lesem… I když, s tímto lesem je asi nejlepší nemít žádné zkušenosti…

Zdroje informací:

Poznámka: Odtud jsem čerpala výše uvedená fakta, něco z toho jsou také mé vlastní zkušenosti, fotografie (až na nákres Mothmana) jsou mé vlastní. Článek jsem zkompletovala z různých zdrojů, stylisticky upravila a přidala vlastní názory a domněnky. Souvislost s Mothmanem je čistě z mé hlavy. Pokud mne chce někdo napadat, že jsem informace sehnala stylem CtrlC a CtrlV, není to pravda, samotná práce na textu mi zabarala poměrně dost času...

Otomar Dvořák: Největší české záhady
článek "Záhadný les" + komentáře http://zahady.mysteria.cz/stories.php?id=778
článek "Co se skrývá za záhadami v lese Bor?" http://www.sblog.cz/rescuetsuk@email.cz/tajemny_les_bor/
článek "Tajemný les Bor u Českých Budějovic" http://ceske-zahady.webnode.cz/news/tajemny-les-bor-u-ceskych-budejovic/
Dále jsem použila informace z článku sepsaném podle článku Zdeňky Vrzalové v časopise Fantastická fakta (1), Otomara Dvořáka v Astru (2) a v Českobudějovických listech (3), tento článek se na internetu vyskytuje opakovaně a na různých místech.
Bohužel se mi nepodařilo dohledat původní stránku, odkud jsem čerpala nákres Mothmana, za to se velmi omlouvá, zde je odkaz na jinou stránku, kde je také tento nákres...
 

35 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (306)
Zobrazit starší komentáře

201 dragon-zoo dragon-zoo | 20. února 2014 v 13:01 | Reagovat

[195]: tak já myslel že máš odvahu a že se tam vydáš sám??? :D

202 Klub Záhad Klub Záhad | E-mail | Web | 24. února 2014 v 20:43 | Reagovat

Keby ste sa o Klube Záhad chceli dozvedieť niečo viac, návštívte môj blog klub-zahad.blog.cz :)

203 Rej Rej | E-mail | 9. března 2014 v 15:20 | Reagovat

JDETE NEBO NE?:) jDU SAM :) Nebo tu budete jen machrovat a urazet JE ,ze neexistuji:)

204 Rej Rej | E-mail | 9. března 2014 v 15:26 | Reagovat

JA TAM PRESPAL A MUZU VAM PRISAHAT NA SMRT RODICU,ZE TO CO JSEM VIDEL A SLYSEL,LIDSKEHO PUVODU ROZHODNE NEBYLO.TEDYY :-D BYLO LIDSKE MOZNA ALE NE ROZHODNE HMOTNE A ZIVE :-D TAKZE VAM MUZU PRISAHAT,ZE oni,OPRAVDU EXISTUJI!TAK ODVAHU VY POCHYBOVATELE CO SE SCHOVAVATE ZA SVE PC :-P

205 Jana Jana | E-mail | 26. března 2014 v 21:23 | Reagovat

Můžete mi napsat někdo kde je ten strom oběšenců prosím já my tam byli 2x a nic sme nenašli ani ten rybník ani strom

206 para13normaljevy para13normaljevy | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 18:25 | Reagovat

Ahoj :-) Mohu se zeptat zda můžeme zveřejnit tvůj příběh na naší stránce? Slibuji že uvedeme zdroj ;-) Kajka AND Vlaďka O_O  :-x

207 Kristýna Kristýna | E-mail | 15. dubna 2014 v 21:46 | Reagovat

Ahoj :-) jenom se chci zeptat co je ten křížek jako zač? :-D jako jestli je to nejakej šutr nebo nejakej divnej strom nebo ze dreva kříž..... :-D

208 Lovec Lovec | 16. dubna 2014 v 20:25 | Reagovat

[101]:Já ti věřím můj kamarád tam viděl postavu bez tváře ve fialové kápi a má v ruce smučku na věšení.

209 Rej Rej | 6. května 2014 v 12:33 | Reagovat

Chystam se tam ted během par dni??Prida se někdo??klidne se ozvete..774124648

210 milan milan | E-mail | 26. srpna 2014 v 8:32 | Reagovat

Branišovský les je opravdu zajímavej.Ten kdo tam nebyl nemůže tvrdit,že tam nic není.Byl jsem tam ve dne a jednou v noci.Sám._Prošel jsem ho celý až k Branišovu.Ve dne jsem tam byl tak v roce 2003.Je tam tíživá atmosféra.V noci jsem si účelově krátil cestu tak v roce 2010.Ale to už jsem věděl,že návštěva těchto míst by měla probíhat v pokoře a plnit jen to co člověk má.(zkrácení cesty).Jsem jeden z těch co se lesy a jejich bohy zabývá.Ale tady je Les a Zlo.Já potřeboval projít les.

211 Sisík Krysík Sisík Krysík | Web | 18. října 2014 v 8:46 | Reagovat

Páni, jsi jako já!!! No, náš malý "klub", který se zaobírá "záhadami", by měl jistě radost z nového "objevu" :-D Ale já bych tam určitě nešla, i kdyby tam se mnou chtěl jít celý můj klub. :-D  :-D  :-D

212 Tygrik258 Tygrik258 | E-mail | 6. prosince 2014 v 19:55 | Reagovat

Ahoj, byli jsme tam včera, vlastně dnes v noci a ten křížek (jen pokud to ještě nevíš, přece jen jsou příspěvky trošku starší:-)) je hned nad tím rybníčkem.. Na té jedné straně (vypadá to jako z té strany, kde jsi fotila) je taková malá stráň, tak když vylezeš nahoru, tak tam je.. Mám také nějaké fotky, ve tmě je fakt vtipný fotky dělat, fakt jsem se bála, co z nich na mě vyskočí, ale bohužel se mi na nich nezdá nic "jiného" :-(

213 zuzana koubkova zuzana koubkova | E-mail | Web | 22. prosince 2014 v 17:24 | Reagovat

Pěkný článek, zajímavé téma.

214 Eva Eva | E-mail | 27. prosince 2014 v 18:44 | Reagovat

Do lesa chodíme denně , je tam něco co nás nabíjí a cítíme se tam velice dobře. Podařilo se nám vyfotit unikátní fotky ,kde jsou vidět duchové a hlavně krásná mladá žena s lucernou  v ruce. technika tady nepomůže , ale potřebuje pomoci duše a to úplně jinou cestou .Já a moje kamarádka a kamarád to tam milujeme a hodláme použít jiné věci k pomoci zbloudilých duší , ne žádnou techniku , dnes to pro nás byla výzva a prosba- proto se nám zjevila .....

215 Lenka Lenka | E-mail | 27. prosince 2014 v 18:58 | Reagovat

Ahoj do Českých Budějovic jsem se přistěhovala před 20.prosincem 2014 takže vážně jsem tu krátce.Do lesa mne to přitahuje a je mi tam velmi dobře nemám pocit strachu,spíš mám dojem že mě les volá a i ti kdo tam bloudí.Chodím tam sama a i s kamarádkou a kamarádem velmi nám to dodává energii a podařilo se udělat pár krásných fotografií kde je cosi i vidět.Dnes jsem se dozvěděla jak se les jmenuje a co se v něm odehrává.Nechodíme tam ze zvědavosti nebo proto aby jsme za každou cenu chtěli něco potkat.S čistým srdcem chceme zbloudilím duším pomoci možná proto se nám cosi na fotografiích ukázalo.Fotografie jsou čisté nerozmazané.

216 Erik Erik | E-mail | 4. ledna 2015 v 2:55 | Reagovat

Nechápu proč tolik lidí touží prožít něco mimořádného a mimo lidské chápání . Proč to lidi tolik táhne ? Chtějí prožít na vlastní kůži dotek čiré hrůzy a hledají cesty jak tomu vyjít vstříc...Žel musím konstatovat , že je to pošetilostí a bláznovstvím. Jen jednou "To" poznáš blíže nežli ostatní a přežiješ-li , nebudeš již tím , čím jsi býval předtím , nebudeš už jako dříve . Pamatuj na to . Tohle fakt není nějaká zábava a ani žádná hra. Za hloupou krátkodobou zvědavostí se může skrývat neštěstí na celý život.

217 Erik Erik | 4. ledna 2015 v 3:13 | Reagovat

A ještě jedno : Píše se tu , že jde o duše utopených lidí...to je omyl . Nejde v žádném případě o "Něco" , co bylo kdysi spojeno s člověkem . S člověkem to vůbec nemá co dělat , ale může se to tak i před lidmi cíleně klamavě projevovat k vytvoření záměrné iluzorní představy o duši člověka a smrti. Fakta jsou však zcela jiná .

218 only fear i know only fear i know | 29. ledna 2015 v 16:18 | Reagovat

Když vás tam půjde víc, tak nic nezažiješ, musíš tam jít sama, nejlépe v noci s baterkou. Možná potkáš i tzv. BEK (černooké děsivé děti).

219 radim radim | 16. února 2015 v 12:33 | Reagovat

pekna kravina

220 Katka Katka | E-mail | 16. února 2015 v 15:24 | Reagovat

Asi před 10 lety,sme tam byli s celou partou lidí,v noci,jen tak se podívat,jenže chlapy,si z toho dělali srandu. Povídalo se,že když u křížku 3x pískneš,"něco" se objeví. Samozřejmě,když pískl někdo 3x ,my pískly ještě jednou. Stáli sme u křížku a něco,jako by říkalo,ať jdeme pryč. Šli jsme tam na louku,já najednou stoupla do vody,řekla sem to ostatním,ale už tam žádná voda nebyla,jen moje bota zůstala úplně promočená. Na cestě zpátky,tam byli. V hlubokém lese,se vznášeli dvě červené oči. Nešli k nám,jen tam tak poletovali. Pochopili sme,že tam nemáme co dělat a že už máme jít pryč. Ještě nás až k silnici vyprovázeli zvuky,dupaní a nepříjemný vítr a chlad. Ti,co pískali prý ještě viděli cosi v kápi kousek od křížku. V tom lese,jsem byla ještě jednou ve dne a moc dobře sem se necítila jak já,tak přítel,ani pes. Už nikdy a více..

221 vitek vitek | 17. února 2015 v 15:33 | Reagovat

Ahoj, nevím možný je vše, ale já tam za nespočetně procházek a i o půl noci sám ke křžku cestou nikdy nic neviděl, a to sem tam byl hodně často ;)
Neříkám, že nic existovat nemůže, ale v noci je každý les strašidelný a nevidím rozdíl v jakém lese jsi... jinak tyto historky sem slyšel už hodněkrát.....

222 Doporučuji Doporučuji | 17. února 2015 v 18:38 | Reagovat

Zajímavé, doporučuji pročíst odkaz http://albafos.blog.cz ;-)

223 Dana Dana | E-mail | 17. února 2015 v 22:39 | Reagovat

Dle mého názoru je každý z nás jinak citlivý. Já jsem v lese byla s přítelem.On na takové věci nevěří,nebo si je nechce připustit. Celu cestu si ze všeho dělal srandu. Ovšem já to brala vážně (se ctí k těm co tam bloudí navěky). Cítila jsem strašlivé brnění rukou, necítila jsem nohy. V tu chvíli přítel viděl,že nejsem v pořádku. Bylo mi na omdlení.......raději jsme les co nejrychleji opustili. Když jsme se druhý den koukli na fotky,nevěřili jsme vlastním očím. Ani jedna nebyla zaostřená,všechny byly rozmazané. Byla  na nich vidět jen hustá bílá mlha krčící se za stromy. Přítel hodně rychle změnil názor na nadpřirozené jevy. Osobně bych tam už nešla. Není radno si s tím zahrávat.

224 Hana Hana | E-mail | 18. února 2015 v 18:21 | Reagovat

Takze chodily jsme tam driv furt a nic...fotky vzdy krasne...jedine co nevim kde je ten strom...a.jen tak pro detail tak cerny krizek a u neho je brana je za statkem a ne u rybnicku!!

225 Beran Beran | E-mail | Web | 19. února 2015 v 20:41 | Reagovat

Dobrý den,
pěkný blok. Za náš tým http://www.cesko-katalog.cz/ máte plnou podporu. Jen tak dále!!!

226 Wrunx Wrunx | 5. května 2015 v 17:11 | Reagovat

Je zábavné sledovat, jak se uměle vytvořená městská legenda již několikátý rok šíří, žije vlastním životem a uspokojivě narůstá :-)
Za mlada jsem tento les měl proběhaný křížem krážem nejen za dne ale i po setmění (dávno před tím, než celou jeho krajní část sežralo sídliště Máj), několikrát jsem v něm bivakoval, ale bohužel, strašidla ze mě asi měly strach :-D

227 martina martina | E-mail | 9. července 2015 v 11:14 | Reagovat

Ahoj no ty komentáře jsou fajn ale nejvíce mě zaujal ten dlouhý text ale mi jsme se zrovna přestěhovali do českých buďejovic a na máji bydlí moje babička :-! No je to hruza ale potřebovala bych vědět kolik je to od máje km :-)  no teda moc se tam už netěším když jsem si ten text přečetla bojím sebntoho proto na to všude koukám aby sem vše věděla je to fakt hruza tak napište ahoj leze mi husí kůže brrrrr :-|  :-!  :-!

228 martina martina | E-mail | 9. července 2015 v 11:17 | Reagovat

K babičce už nejedi brrr zjistim kolik je to od temtut km a na pisu ale kdo to uz ci tak napiste ja tam uz nejedu mne zlo les nikdy nepřitahoval :-)  ;-)  ;-)  8-O  :-(  :-)

229 Laura Laura | E-mail | 26. července 2015 v 10:54 | Reagovat

Ja bych sla pokud chces???

230 Venatordemos Venatordemos | 27. srpna 2015 v 10:38 | Reagovat

Tak, vylet do tohoto zakouti zahad jsme s bratrem planovaly uz od minuleho roku a zacatkem tohoto tydne jsme se konecne dostaly do lesa mezi Branisovem a C.Budejovicema. Mapove podklady byly pripraveny a povesti a zvesti nastudovany a cekaly jsme ocekavane co nas prekvapi drive. Vybaveni profesionalnim fotakem jsme tedy vstoupily do lesu...

231 Venatordemos Venatordemos | 27. srpna 2015 v 11:34 | Reagovat

K lesum jsme dorazily kolem odpolednich hodin. Auto jsme nechavaly radeji mimo Budejovice (prece jen lidi kradou) a premistovali se uz jen na kolech. Vyrazily jsme tedy od vesnicky Haklovy dvory do lesu Bor. Zde padla prvni zastavka u hrbitova zviratek. Ten rozhodne stal za videni. Dost nas zarazel fakt, ze je velice rosahly a neponiceny vandaly pricemz jen par kilovetru je  sidliste Maj a kolem Hrbitova je lesni cesta a ne jen jedna. Rozhodli jsme se prvni den venovat pruzkumne akci abychom vedeli kde co vlastne mame hledat. Prvni poznatek jsme zjistily rychle...
Takze v lese za sidlistem Maj byl vskutku vojensky areal. Nebyl tam vsak zasobovaci sklad ani zbrojnice ci snad neco podobneho. Na miste se nachazela podle vseho pouze strelnice. Na miste jsme nasli trosky malych budov. neake valy a rosete zakopy. Dale zde jsou torza tercu vodni plocha, kterou jse nam nepodarilo presneji urcit. Po nicem jinem stopy nejsou.
Protoze v tomto lese jsou nadelane krizem krazem cesty (vecina jich je vysypana piskem) hemzilo se to tu nejenom bezci, pejskari, ale i maminky s kocarky, rozhodly jsme se pro presun dale. Preci jen, cesty jsme prosly a nic nikde zajimaveho. Presunuli jsme se tedy za silnici spojujici Budejovice s Branisovem. Tam jsme Navstivyli nejprve Cerny sloup kde mel pobliz stavat "Strom obesencu". Po fotodokumentaci jsme postupovaly k polorozpadlemu statku. Zanim vedou cesticky a je na nich celkem zivo. Statek jsme prosli, budovy nafotily a vyrazily dale. Cesta nas dovedla na kraj lesa u vesnicky Branisov. Zde nachazime veci budovy a velkym betonovym prostranstvim. u nej stoji municni sklady a zbytky budov ve kterych se daji poznat mensi ubikace, sprchy a dalsi. Dvere do municaku byly zavarene, ale na bunkrech jsou otevrene vetraci otvory. Da se do nich spadnout a ten kdo tam padne se asi pomoci nedovola...
Dalsi cesty nas vedou dale do lesu na jih az narazime na silnici spojujici Trebin a Mokre. Za silnici se nachazi bujny les kde uz nenachazime zadne extra cesty. Naopak je tu jen par pesin priroda tu oproti predchozimu lesu vladne. Tento les nas tak uchvatil, ze jsme se rozhodly v nem vybudovat nocleh. Nase deni harmonogram vsak nebyl jeste splneny a pokracujem dale na jih k silnici mezi Kaliste u Lipy a Mokre. Zde nadruhe strane nalezame velky  areal (patrne vojensky). Nejedna o nic maleho. Jsou hned 3 velke budovy s vice patry, pak spousta garazi a dalsich domku. K cemu puvodne byl tento areal urcen bohuzel netusim. Priroda si tu velice rychle zacala brat co ji patri a strom v budove je beznym jevem. Vracime se tedy za silnici a vybyrame vhodny noclech. Teprve ted si vsimame ze les je kolem nezvykle tichy. Pri ceste sme byly obklopeny lesnim zivotem a hlavne silnym vetrem, ktery nas provazel vsude. Pote co jsme prekrocili silnici a vstoupily do tohoto lesa se vsak ztratilo. Ani vitr ani ptactvo jsme uz neslisely...
Pote co se setmelo jsme vyrazily jiz pesky znovu do terenu. Sli jsme se podivat zpatky do arealu kousek od nas. Tam jsme vsak narazily na velkou aktvivitu. Uz zdalky byla slyset centrala a v budove byla videt svetelna sou. Nechteli jsme nikoho rusit a tak jsme obesli budovu a rozhodly, ze se vratime pozdeji. Zamirili jsme k Cernemu sloupu. Zde jsme stravily asi pul hodiny a udelaly neake ty namatkove fotky. Pak jsme se daly vedlesi pesinou zpet.
Po ceste narazime konecne na neco noveho. Ve tme se rosvecuji zarici oci ve vzdalenosti asi 20 metru. Oci se nehybou a jen chvilama pomrkavaji. Teprve pri zamireni silne baterky se obejevuje stin kolem oci a rozpoznavame srnu. Zver je zde patrne na lidi uz zvykla a neboji se. Prekracujeme vozovku a vstupujeme do lesa kde mame nocleh. Opet vse nahle uticha a vitr tu nevane. Celi les jako by byl mrtvi. Je neco kolem jedne rano kdyz usinam...

232 Venatordemos Venatordemos | 27. srpna 2015 v 12:04 | Reagovat

Rano vstavame okolo 7 hodiny. Posnidame a balime se. Radne vse uklizime aby tu po nas nezustala zadna stopa. Presouvame se k autu a menime parkoviste. Delame prochazku po meste a koukame na krasy kolem. Pak parkujeme v Branisove. Odtud vyrazime opet na kolech a volime hlavni tabor u byvale strelnice. Cesticky uz mame proslaple a tak hledani noclehu je lehke. K ranu ma prijit velky dest, ale ten se nakonec nekonal. Jen mala prehanka...
Odpocivame a po setmeni a utichnuti okolniho ziveho ruchu (tech cesticek a zivych je tu opravdu spousta) se vydavame na opusteny statek. Volime cestu lesem pro mensi vzbuzeni pozornosti a pak preci jen na silnici asi nic neuvidime. Obchazime statek a pak vstupujeme i do nej. Delame neake fotky a doufame, ze se treba na nic neco objevi. Pak postupujeme po prijezdove ceste. Od zapadu je videt bourka a premyslime zda neni lepe postavit stan. Nakonec vsak zustavame pod sirakem. Rano chceme rychle zmizet a stan by musel schnout. A navic kde ho postavit? Nejlepsi misto bylo u Cerneho sloupu kde byla velka louka, ale tam to hodne foukalo a stan pusoby moc napadne. Vracime se tedy zpet do tabora. Cestou to bereme oklikama a jeste jedno se koukame na hrbitov zviratek. Pak jeste obchazime vodni plochu na strelnici. Nachazime zde par stromu, ktere maji jakoby vyrizli pasek kury v ruznych vyskach. Brezova kura se pouziva k rozdelavani ohne v nepriznivych podminkach a u vody ohniste je. Zadna velka zahada. Vracime se a ukladame ke spani.
Rano vstavame opet kolem 7 a rychle se presouvame. Preci jen sme blizko civilizace a rano nas vzbudily prvni bezci a pejskari. Nakladame auto a mizime. Jeste nas ceka nocni hrbitov ve Velharticich.

233 Venatordemos Venatordemos | E-mail | 27. srpna 2015 v 12:17 | Reagovat

Co se tyce zahad... pocelou dobu jsme zustavali otevreni vsemu co jsme videli kolem sebe. Jestli v lese za sidlistem Maj neco bylo tak se to patrne odstehovalo. Je tam dost zivo. Nedivim se, ze tam nekdo muze sliset za sebou kroky. Tam se zvuky hezky tahnou a staci aby sel nekdo kousek dal. Cervene oci ve tme nejsou zas tak nic noveho. Po nocnich cestach jsme videli nekolik srn a jak tem panecku ocka sviti :-p
Statek pusobi depresivne ale strasidelne ne. Je to spise nebezpecne tam chodit. Trochu to pada.
Cerny sloup je krasne rozcesti a stoji za videni. Jestli pusobi depresivne to netusim. Je faktem, ze pokud si vnoci nekdo precte par strasidelnych pribehu o tomto miste a pak vyrazi sem tak uvidi a uslisi leces, ale asi to nebude nic nadprirozeneho.
Vojensky areal u letist nam neodhalil nic zajimaveho. Snad jen otazku proc je areal nedokonceny a nevyuzivany.
Jedinou zahadou je les ve kterem sme prespaly prvni noc. Nikdy jsem nespal v lese ve kterem by nebyl nocni zivot a ani vitr ackoliv kolem nej byl silny vitr. Zver jako by se ho bala. Jestli se u Bedejovic neco zritilo tak bych rekl, ze tam.
Na fotkach se neobjevilo nic co by se nedalo logicky vysvetlit :-(

Jinak vylet byl skveli a doufam, ze se sem jeste podivam :-)

234 renhoek renhoek | Web | 15. ledna 2016 v 12:49 | Reagovat

rychle pujcky od soukromnika :-P

235 michal michal | 20. ledna 2016 v 13:55 | Reagovat
236 michal michal | 20. ledna 2016 v 14:10 | Reagovat

[210]:ahoj nedavno jsme byly prozkoumat vojensky prostor,od sameho zacatku co jsme tam vesli jsme mneli pocit nekoho v zadech byly porizeny foto zaznamy po blizsim prozkoumani cloveku zustal rozum stat na nekterych zaznamech byly zjisteny ruzne ukazy,pri zastaveni v arealu,zhasnuti baterek byl slyset narek,zkuhrani raneneho cloveka a ba co vic puvodne jsme meli prohlidku na 2hodky ve finale jsme posun o 4hodiny takze fakt masakr,takze na konec???jsme se rozhodli ze je treba se podivat znova popripade prozkoumat areal hloubeji

237 Lps nala 18 Lps nala 18 | 31. ledna 2016 v 12:32 | Reagovat

Já jsem tam jednou byla z mou kamarádkou a asi osmnáct metrů před námi se zjevili 2 červená světla tak jsme to ignorovali a otočili se a šli spet. Ale šlo to za námi. Když jsme vyšli z toho lesa tak se to rozplynulo. O_O Druhý den!? Černý rytíř :-x

238 Jelen Jelen | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 20:44 | Reagovat

Ahoj. Dnes jsem si přečetl Tvůj článek o tom lese. Rád bych se dozvěděl něco více. Budu rád když se ozveš na email.
Dík, Jelen

239 Karolína Karolína | E-mail | 26. dubna 2016 v 19:22 | Reagovat

Myslím,že je to velký fejk. Byla jsem tam několikrát a nikde se nikdo a nic nezjevilo. Mám pocit,že většina návštěvníků vstupuje do tohoto lese pod halucinogeny.

240 xxxx xxxx | 28. července 2016 v 10:36 | Reagovat

Ty píšeš, že jste nic neviděli a vzápětí v dalším odstavci píšeš, že jste u závory viděli bílou postavu :-D

241 Pavel Pavel | E-mail | 5. října 2016 v 11:10 | Reagovat

Rád bych tam zajel tak jestli autorka tohoto článku bude mít zájem tak ať se mi ozve jsme dva kontakt na mě 778 775 670 diky

242 Franklin Franklin | 10. listopadu 2016 v 17:42 | Reagovat

Rád bych to sel taky prozkoumat, ale sám tam nejdu :D

243 foo foo | E-mail | 10. února 2017 v 20:47 | Reagovat

Sem napište komentář taky bych jel na navstevu tohoto mista s pokorou a respektem k bytostem zde vyskytujicim , drive jsme poradali s prateli spiritualni seance ale hlasy jsem nikdy neslysel

244 Dana a Honza Dana a Honza | E-mail | 7. března 2017 v 9:21 | Reagovat

Myslím že je třeba projet více webů, tolik tisíc lidí si nemůže přece vymyslet tak děsivě podobné příběhy ze kterých mrazí. Výbuch muničního skladu, postřílení vojáci, utopení a oběšení lidé, zjevující se postava rytíře, zřjemě ochránce lesa..... navíc skupina lidí zkoumajících záhady tam naměřila regulerními přístroji anomálie v elektromagnet. poli, a to měli přezkoušené funkční přístroje se záložními zdroji, a místy museli měnit baterie. Jen dodávám, že pocity že se náhle ochladí okolní prostředí, nebo se zešeří, pocit tísně, sledování někým ze tmy nebo podivné mrazení v rukou a nohou nemůže být u lidí naprosto zdravých a neužívajících halucinogeny, nezávisle na sobě pocity popisující, nevěřím tomu že by si to vymysleli. :-!

245 Tanyk Tanyk | 9. července 2017 v 10:30 | Reagovat

Moderní GPS zařízení pro lesnictví-

http://geoobchod.cz/gps-pro-lesnictvi-FC-C-300360.html

246 Petr Petr | 29. září 2017 v 11:34 | Reagovat

No je to už tak 3 roky co jsem se tam byl podívat. Byl to obyčejný říjnový den. Obloha šedá a sychravo. Vydal jsem se k bývalým kasárnám a k tomu jezírku nebo co to je. U kasáren jsem nic divného neviděl ani neslyšel. U jezírka jsem u břehu našel jakýsi asi obětní místo. Už si nevzpomínám co tam bylo,ale dobře si pamatuji na rozčtvrceného psa (nejspíš jorkšír).To mě docela vzalo. :-x Cestou zpátky jsem dělal fotky mobilem. Při bližším pozorování z fotek vystupovali lidské tváře a děsivé grimasy.Nevím jestli je to mojí představivostí... Cestou zpátky jsem slyšel takový hodně vysoký tón, možná to byla flétna, která je zde slyšet. Vzpomínám si, že poté jsem cca 3 noci měl děsivé sny a velmi neklidné spaní. Tak to je tak všechno co bych k tomu řekl. Nic jsem si nevymyslel ani nepřidal.

247 DarrellPlack DarrellPlack | E-mail | 12. října 2017 v 6:43 | Reagovat

test soft

248 KevinThuct KevinThuct | E-mail | 12. října 2017 v 10:46 | Reagovat

Iffvklazn
Где рядом купить http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/ - женские кошельки портмоне ключницы, Недорого винни пух <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a>

249 JamesUSape JamesUSape | E-mail | 13. října 2017 v 13:39 | Reagovat

Ubboixymb
Хочу купить в интернет магазине <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки портмоне женские</a> tonelli, Купить ferragamo <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>женские кошельки</a>

250 Justintal Justintal | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 12:28 | Reagovat

heart web site https://mobporno.org/

251 bubák bubák | 20. dubna 2018 v 13:10 | Reagovat

bubu hahaha člověk má moc neduhů, bububu hahaha, srašidlo mu pomáhá! :-D  :-D  :-D

252 Černý rytíř z Boru Černý rytíř z Boru | 20. dubna 2018 v 13:18 | Reagovat

Kdo to rušíííí klíííd mýchhhhhh duchůůůův prooklaaatých! Tyto jás strážím tam habý neútéklí do svééééta širýho a daků škodů vám smrtelníkům drahým tamo nezrobílí. Pozooor na rudookéhor rytíře, je to duch lotrase loupeživýho Rupríchta z Rýzmburgu, parchanta panův z Eggenbergu co moordil lidi tam v leseeee. Ha nevěřte, že tu nějaké potvóry vesmírné máme a nějahá ufóny jak jim nadávaté. Kdo mě prdudit bude, na toho rupríchta pustím a veselj nebude. Serka jakó Ferka rixsum fixum teráfixum bumendo lauter frk prsk! :-)

253 cialis cost cialis cost | E-mail | Web | 2. května 2018 v 12:37 | Reagovat

You explained it well.

254 Richardcer Richardcer | E-mail | Web | 12. května 2018 v 18:50 | Reagovat

<a href="https://syndication.dynsrvwer.com/splash.php?idzone=3001092&return_url=" target="_blank">Click Here!</a>

255 jimmiecc1 jimmiecc1 | E-mail | Web | 10. června 2018 v 15:54 | Reagovat

My revitalized page
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?post-bria
roommate babes patel abortion teller

256 caseyvs18 caseyvs18 | E-mail | Web | 14. června 2018 v 16:23 | Reagovat

Sexy self shots    
http://playboy.net.erolove.in/?exclusive-jaylyn
  woman sex animal college mini fridge buffy lesbian kiss essay on great wall of china

257 StephenSashy StephenSashy | E-mail | 21. června 2018 v 13:12 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

258 shannonlk16 shannonlk16 | E-mail | Web | 29. června 2018 v 22:12 | Reagovat

Updated put forth sheet:
http://freida.go.telrock.net

259 harrietat1 harrietat1 | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:17 | Reagovat

Started new web stand out
http://date.inc.xblog.in/?post.annie
  cougars uk design invitations free dating sites canada free online meet women in leeds video dating software

260 Robertcib Robertcib | E-mail | 7. července 2018 v 5:26 | Reagovat

Геморрой и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

http://1541.ru Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN.

http://1541.ru Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 3-7 раз. Продукт спасает, Когда медицина бессильна. Не лекарство. Не МЛМ

261 monicaof69 monicaof69 | E-mail | Web | 8. července 2018 v 13:01 | Reagovat

Girls with well-known tits blogs    
http://sexdating.erolove.in/?pic.juliana
   vГ­deos pono erotic body online erotic novels erotic chinese massage

262 Isaacwef Isaacwef | E-mail | 10. července 2018 v 0:42 | Reagovat

Havе уоu observеd аbоut how exасtlу sоme affiliаte marketers аre making $2,700/dаy?

Theу just find аn аffiliate program thаt's alrеady making thousаnds...

Maybe it's on JVZоо, СliсkBаnk or еvеn Amazоn...

Рrоmоtе it with a wеird "prоgrаmmеd vidео loоphоle"....

Thеn rake in thе frее traffic on Yahоo and bank сommissions.

Watсh this video fоr mоrе infоrmаtiоn оn hоw еvеrуthing wоrks...

==>   http://www.blogtok.com/saidas.php?link=https://goo.gl/96D4u9

See, this vidео wаs mаdе by а man саllеd Сhris.

Yоu might know Chris аs "the guу thаt mаde mоre thаn $2 milliоn in affiliаte cоmmissiоns".

And he's built an insanе autоmatеd sоftwarе cоllеction, АLL fоcusеd оn аffiliatе mаrketing?

Do yоu know whу Chris is so enthusiastic abоut аffiliаtе markеting?

* It's thе ULTIMATЕ "zero сost" business thаt аnуоnе саn do

* Yоu cаn mаkе anything from $5 tо $500 in internet marketer cоmmissions frоm 1 sаle

* Intеrnet affiliate marketing is аmazingly ЕASY tо dо (IF you hаve his рlug-and-play softwаrе)

But here's wherе the oрportunity comes in...

Chris is соnсentrating on Amazоn, СlickBаnk & JVZоо affiliаte nеtworks...

Thеse sites havе аlrеady раid оut ovеr $1 BILLIОN to the peoрle like YOU, but...

Only a HАNDFUL of marketers are exрlоiting Amаzon, JVZoо & ClickBаnk with this nеw methоd.

And which meаns it's a FEЕDING FRЕNZY for smаrt affiliatе marketеrs likе us.

ОK, you рrоbably wish tо knоw why I'm so еxcited about this.

Еvеrything is explаinеd in this video tutorial...

http://forum4.aimoo.com/bbslogin/logout.cfm?parent=404%3Bhttps://goo.gl/96D4u9

Popular tags:
make money online ios
making money online surveys australia
how make money with online surveys
download earn money app for android
how to earn free money online fast
earn money online india genuine
how to make easy money online now

263 Charleswep Charleswep | E-mail | Web | 16. července 2018 v 10:09 | Reagovat

благоприятный сайт http://royallrc.biz

264 rebeccaok2 rebeccaok2 | E-mail | Web | 18. července 2018 v 16:44 | Reagovat

Porn gay play  
http://men.sexblog.pw/?profile-roger
  gay film online scott mills gay gay football gay hotels gay clubs london

265 waynexh69 waynexh69 | E-mail | Web | 18. července 2018 v 17:01 | Reagovat

Big dick shemales  
http://shemales.blogporn.in/?profile.ava
  transexuals sex video shimale movie freeshemale vids transexual chicks with dicks

266 celestecs18 celestecs18 | E-mail | Web | 19. července 2018 v 0:38 | Reagovat

Lewd pctures  
porne erotic boudoir erotic definition erotic confessions erotic circus    
http://busty.net.erolove.in/?yvonne  
  erotic art history erotic gifts erotic fan fiction sex pictures adult entertainment

267 MorrisFiree MorrisFiree | E-mail | 19. července 2018 v 18:29 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! The best remedy for aging AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 8 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

268 susanbb11 susanbb11 | E-mail | Web | 20. července 2018 v 7:05 | Reagovat

Just started untrodden occupation:
http://tracie.go.telrock.net

269 kristyoe4 kristyoe4 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 22:09 | Reagovat

My gay pictures  
http://yaoi.erolove.in/?profile_fernando
  gay chat websites gavin rossdale gay straight acting gay men gay short stories gay beach

270 Thomascadia Thomascadia | E-mail | 26. července 2018 v 16:17 | Reagovat

Hellо! I'll tell уоu my mеthod with all the detаils, аs I started еarning in the Intеrnеt frоm $ 3,500 реr dау with the hеlр оf sосial nеtworks rеddit and twittеr. In this video yоu will find morе detаiled infоrmаtiоn аnd аlsо seе hоw manу millions have earned those who havе been working for a yeаr using my mеthod. I spесifiсаlly madе а vidеo in this сapасity. After buying my methоd, уоu will understand whу: http://napisajto.hu/redirect.php?url=https://vk.cc/8jfmUx

271 Dennisflody Dennisflody | E-mail | Web | 27. července 2018 v 22:37 | Reagovat

Одним ударом решить комплекс этих сложных вопросов можно, только разобравшись в высококачественных свойствах заполнений оконных проёмов <a href="https://genmontage.ru/articles/shtukaturka-po-penopolistirolu-metallu.html">вот ссылка</a>.

272 Willieshef Willieshef | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 15:51 | Reagovat

Hello.

Downloads music club Dj's, mp3 private server.
http://0daymusic.org/

Private FTP Music/Albums/mp3 1990-2018:
Plan A: 20 EUR - 200GB - 30 Days
Plan B: 45 EUR - 600GB - 90 Days
Plan C: 80 EUR - 1500GB - 180 Days

Best Regards,
Robert

273 MorrisFiree MorrisFiree | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 20:28 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

274 cassandraow60 cassandraow60 | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 19:05 | Reagovat

Porn from community networks    
http://teenlesbians.xblog.in/?post-makayla
   erotic illustration adult erotic fiction erotic drawing youporn video xxx

275 nicoleny16 nicoleny16 | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 19:30 | Reagovat

Enchanting self shots    
http://blowjobs.sexblog.pw/?phiz.damaris
  gay bear 3gp shoping video sex volkswagon beetle baja kits and pictures mobile porn free jada fire

276 biancaqb16 biancaqb16 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 20:50 | Reagovat

Modern web work:
http://matthew.web1.telrock.net

277 MorrisFiree MorrisFiree | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 10:40 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

278 fayeok3 fayeok3 | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 8:48 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
adult vidios pron erotic animals erotic calendars erotic hug    
http://latexsex.net.erolove.in/?aubrey  
  erotic sex victorian erotic star wars erotic thirteen erotic ghosts online erotic books

279 JosephDax JosephDax | E-mail | 11. srpna 2018 v 16:59 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://dantekhpva.tinyblogging.com/Everything-about-24k-gold-anti-aging-serum-15700170

280 Daniel Daniel | E-mail | 13. srpna 2018 v 21:47 | Reagovat

Ahoj, já bych se připojil k další výpravě. Kdy se tam zase chystáte?

281 andreagt1 andreagt1 | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 0:28 | Reagovat

Latin ladyboys  
http://shemale.replyme.pw/?blog.alice
  chicks with dicks shemal free movies transexuals movies shemeal sex movies transexaul sex

282 Mazricepon Mazricepon | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 16:23 | Reagovat

Отличный сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого набирают удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги.

Чтобы стать удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

Вам достаточно просто зарегистрироваться на сервисе. >> http://like-surf.tk <<

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

283 Joshuanen Joshuanen | E-mail | 25. srpna 2018 v 12:37 | Reagovat

Челябинск является одним из крупнейших промышленных городов России, занимая 13 место по объёму промышленного производства. Объём отгруженной продукции в 2015 году составил 463,4 млрд рублей, а доля промышленности в структуре валового муниципального продукта составляет 38 %. Основным производством в Челябинске является металлургия и производство готовых металлических изделий, на долю которых приходится более 60 % объёма всей выпускаемой продукции. Машиностроение в структуре промышленного производства составляет 13 %.

Электрометаллургический комбинат является крупнейшим в России заводом ферросплавов, а цинковый завод производит 2 % мирового и 60 % российского цинка. Трубопрокатный завод относится к так называемым трубным заводам «Большой восьмёрки» и занимается производством труб большого диаметра. Металлургический комбинат является крупнейшим производителем нержавеющей стали в России. Другие крупные предприятия: тракторный завод ЧТЗ «Уралтрак», кузнечно-прессовый завод, «Челябинские строительно-дорожные машины», «Сигнал», «Станкомаш», механический завод, часовой завод «Молния», машиностроительный завод автомобильных прицепов «Уралавтоприцеп».
Подробнее читайте здесь:
http://www.mir74.ru/auto/24057-nazvali-prichinu-obvala-dorogi-na-ulice-kaslinskoy.html

284 Daniel Daniel | E-mail | 28. srpna 2018 v 5:39 | Reagovat

Jsem z daleka totiž, až z Mladoboleslavska, chystáte se tam někdy v září?

285 Thomasmex Thomasmex | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 9:38 | Reagovat

PTHC FORUM

Most germane CP Shortclip 2018 Restricted Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Intelligent files 2000-2017SLUG Most beneficent Solicitation Commotion 1201-1500 Files Abundance showing !!! OBTAINABLE !!!!!

Siberian Mouse Chrestomathy

Pine in the carry on of Modelkids Dvd 1 - 44 Aperture

Organize a hankering recompense Anal Series 1 - 25 Grunt showing !!!

Pipedream after Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! UNCONSTRAINED !!!!!

286 michelletr2 michelletr2 | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 5:16 | Reagovat

New naked pictures  
http://teenlesbians.xblog.in/?kathryn
  erotic vampires erotic blu ray erot photo best erotic games erotic food

287 kamaelnig kamaelnig | E-mail | 31. srpna 2018 v 18:01 | Reagovat

Анонимная связь с подменой номера
Криптотелефоны
Пробивы и детализации билайн, мтс, мегафон, теле2
Определение местоположения по телефону
Все камеры Москвы и Московской области
Снятие запретов с авто
Прослушка абонентов
Пробивы информации по МВД и ГИБДД
Задачи разного рода, спрашивайте, поможем.

Telegram @kamaelangel
Канал в телеграме @kamaelangel_service

288 Keithblall Keithblall | E-mail | Web | 3. září 2018 v 11:00 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

289 esmeraldatp4 esmeraldatp4 | E-mail | Web | 6. září 2018 v 8:33 | Reagovat

Just started fresh protrude:
http://penny.blogs.telrock.org

290 MorrisFiree MorrisFiree | E-mail | 7. září 2018 v 3:03 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

291 anaVEMN anaVEMN | E-mail | 12. září 2018 v 11:36 | Reagovat

ООО  "СИТИ-СПА"
Отзывы: Телефон: 89266772255 КИДАЛЫ И МОШЕННИКИ
Руководитель  Парамонов Сергей Александрович КИДАЛА

Телефон руководителя: +79266772255 - КИДАЛА И МОШЕННИК
Дата регистрации  01.07.2016
ОГРН  1167746620337
ИНН  7722368861

Адрес (место нахождения)  111020, г. Москва, пер. Юрьевский, д. 11

Директор Сергей Александрович Парамонов МОШЕННИК, обещает многое. Берет деньги, пропадает. Затем говорит, что не вернет и назначает встречу. Приезжает с чеченцами и заставляет отказаться от долга. Не имейте с ним дел.
+79266772255 89266772255 МОШЕННИКИ И КИДАЛЫ

292 madgeos69 madgeos69 | E-mail | Web | 12. září 2018 v 22:15 | Reagovat

Started untrodden spider's web project
http://analplug.tobuy.in/?epoch.ella
french erotic art pornography free videos erotic acts erotic fiction books erotic paperbacks

293 asawood asawood | E-mail | Web | 13. září 2018 v 20:42 | Reagovat

Welcome everyone ! I’m Asa.
Even though I jokingly credit my  aunt for my writing talent, I know that it is a  talent  I have fostered from childhood. Though my  aunt is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite teacher . I was always so excited in science  when we had to do a research  writing assignment.
Now, I help current  pupils achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  communities  because I understand the obstacles  they must overcome to graduate.

Asa –  Professional Writer – [http://jonathanwardlondon.com/]Jonathanwardlondon[/url] Confederation

294 Heathermus Heathermus | E-mail | Web | 14. září 2018 v 11:06 | Reagovat

Приветствую. Представляем вашему вниманию наши услуги в части международных грузоперевозок.
Оказываем услуги международных перевозок грузов по основным маршрутам: Россия (Челябинск, Екатеринбург, Пермь, Новосибирск, Красноярск, Омск, Тюмень, Томск) - Беларусь - Казахстан.
Однако готовы организовать грузоперевозку по любым Вашим маршрутам.
Более расширенно предлагаем посмотреть на сайте компании "МиТур" - https://mityr-trans.com
Очень счастливы видеть Вас в числе наших клиентов.

295 emilypx16 emilypx16 | E-mail | Web | 17. září 2018 v 7:47 | Reagovat

Recent sovereign porn site  
http://amateurblowjob.adultnet.in/?aisha
  erotic news define erotic erotic backgrounds erotic spanish movies erotic dictionary

296 dennismx18 dennismx18 | E-mail | Web | 19. září 2018 v 20:45 | Reagovat

Hi supplementary website
http://hd.cars.telrock.net/?post.magdalena
free full lenght stripper porn teenagers who watch porn sadistic sex porn 16 porn galleries suzuki porn

297 EugeneMorie EugeneMorie | E-mail | Web | 26. září 2018 v 23:48 | Reagovat

Уважаемые пользователи, у кого есть дети оцените детский канал о куколке блогерше и ее друзьях, зверушках и феях, с волшебством и приключениями и комическими историями. Для хорошего настроения и вдохновения.
Оцените пожалуйста. Ссылка на канал. https://youtu.be/-IlMquhUKKg
Всем хорошего настроения.)))

298 ritaaq3 ritaaq3 | E-mail | Web | 5. října 2018 v 10:59 | Reagovat

Check my new contract
http://latex.xblog.in/?profile.jaylynn
phone erot erotic books erotic apps prono xxx video free adult erotica

299 lesliech11 lesliech11 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 1:12 | Reagovat

My creative website:
http://date.4.yopoint.in

300 ericaji60 ericaji60 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 13:42 | Reagovat

Pron blog situate  
erotic drama erotic dance erotic romance book erotic mask www.erotic.co.za    
http://milf.erolove.in/?jacqueline  
  erotic video erotic child erotic jigsaw puzzle erotic fiction authors erotic things

301 joninl2 joninl2 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 16:22 | Reagovat

Shemale sexy  
http://shemales.blogporn.in/?blog-taylor
  shemal en ny shemals free videos free shemaile sex labyboy pics shemails

302 Maaakenaaa
 a Maaakenaaa a | E-mail | Web | 7. října 2018 v 22:36 | Reagovat

The Intractable With Music at near Steve Albini Whenever I talk to a ribbon who are around to sign with a major describe, I again end up reasoning of them in a item-by-item context.
Independent Background Music against Video and your Projects. Available in MP3 and WAV formats, altered Sounds added regularly. Retard it at Orange Clear Sounds. http://musicologiaucm.lefkonico.com

The following is a going round and former liber veritatis of Music Election strand trannie audio channels which are accessible through participating digital hawser providers and DirecTV, along with those who utilize Music Choice's iOS and Google Ingratiate oneself with transportable apps via TV Globally authentication.
Card Specimen: Uncommon Union card Depiction: This charmer uses the brown to calling her magic. She is a progeny of the Caste of Ancients. Other facts. These facts are here Merlee, she reveals them during the That's My Merlee! Show in Super Study Mario.. Merlee was born on Slog 25.
R&B, watch youtube music nigh R&B, enjoy the best clothes music videos of R&B R&B - Take in YouTube Music Videos R&B , here you can look after …   http://www.musicalfolk.beverlydell.com

Download Limewire and socialize c arrive at unlimited music, movies, games, software, and more. Download HD videos and arrive at the fastest downloads on the planet.
Ache - Christina Aguilera - set free gazette music instead of grand piano. Learn this tune on Jellynote with our interactive sheet music and tabs. Fun along with youtube video covers.
Unconfined Christmas song expanse music of favourite carols on all instruments in innumerable keys, with ensemble and strand instrument arrangements. All convenient as printable PDFs.
Since the 1980s, onto leap music has increased in acclaim, making its look at on every aspect of stop culture. One of the areas where aware …
United80 is an unbiased preserve and is the on of unaligned emerging brands covering music, art and fashion.   http://www.viemusic.bikeheadz.com

<content>Music House Museum is a unique collection of instruments that afford guests with a shanks' mare wholly the history, artistry and engineering of automated music.
Read info updates far Justin Bieber. Behold video clips of modern music performances and more on MTV.
http://www.musicavocale.stevestevens.co.uk

303 maypo2 maypo2 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 2:05 | Reagovat

My cool engagement:
http://loretta.blogs.telrock.org

304 wendiij18 wendiij18 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 11:46 | Reagovat

Porn gay demeanour  
http://men.sexblog.pw/?profile-jeffrey
  amber heard gay gay man chat gay hook ups gay guys kissing gay magazines

305 DennisCot DennisCot | E-mail | Web | Úterý v 4:47 | Reagovat

Ктп утепленные 25-2500ква пку6, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и другое на нашем специализированном сайте:https://sviloguzov.ru/ - Вы нашли то, что искали!

306 malindapq11 malindapq11 | E-mail | Web | Včera v 14:46 | Reagovat

Study my recent project
lingerie shopping app for downloading free apps top 5 games for android phones video game apps for android latest mobiles android
http://androidporn.blognet.pw/?post.jaquelin
porn videos for android phones x rated emoticons girls sexz adult hookup websites android for games download

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama