Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Dvě dekády za mnou...

7. června 2009 v 16:21 | B.A.P. |  BlaBlaBla
Včera jsem dala sbohem své teenagerovské fázi života... No a už je ze mě "dvacítka" (je to hrozný, tak nějak se na to necejtim - dvacet - to už sem stará škatule). No a jak tak koukám na tenhle blog, asi by potřeboval změnu image, a to fakt docela nutně. Hlavně se musím zbavit sestřenčinýho dwojitýho w a jinhejch gothickejch thrapnhostí :)


Zkrátka a dobře - už mám pubertu za sebou, tak je na čase, aby dospěl i můj blog - když ne článkama, tak aspoň vizáží... Vim a uvědomuju si, že to tady zanedbávám, ale pracuju a do toho se učim na přijímačky no a navrch eště kalim s kamarádama, takže na nějaký tuhnutí u bedny moc času nezbejvá - a navíc, nemusim z toho mít mozol na zadku ;)

No, tak to by bylo v krátkosti za červen (né, doufám, že se tu ukážu a se mnou i nějaký pořádný příspěvky). Pádim se učit Platónovo pojetí podstaty světa. Mám platónka ráda a v lecčems spolu souhlasíme... Už teď se ale bojim osvícenců a Hegela, to je asi stejně srozumitelný jako mapa Kocourkova na ruby politá kafem se šlehačkou... Vida kafe, to si dám, musím se trošku sebrat z tý kocoviny a hlavně taky zavzpomínat, co se to včera vlastně dělo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama