Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Jsem nemožná... nebo je to Časožrout?

16. dubna 2009 v 22:53 | B.A.P. |  BlaBlaBla
Je to děs, běs a hrůza. Včera jsem si plánovala, kolik článků sem dneska napíšu a co toho udělám, že opravím ty gigantický fotky v minulým článku... A prd. Celý dopoledne sem lítala od čerta k ďáblu, abych si zařídila přihlášku na vejšku... No a odpoledne tak nějak uteklo... Je to nechutný, nemám nic na práci, do školy taky nechodím, v podstatě se legálně totálně flákám a co z toho. Měla bych mít moře času a nic, nemám čas vůbec na nic.

Asi sem přišla na to, proč to tak je... Nejspíš mám doma požírače času. Je to malinký pidimužík, který baští takový ten zbytečně "vyplácaný" čas. Znáte to, ne? Čas strávený přepínáním hudebních kanálů ve snaze ulovit slušnou písničku (v krajních případech alespoň nějakou - všude sou samý reklamy), čas, kdy se marně snažím vzpomenout si, kam jsem dala klíče od auta, mobil, maturitní vysvědčení... Spoustu času strávím taky přemýšlením, pro co jsem to vlastně šla, co jsem to chtěla říct a tak. A dneska konkrétně jsem uklízela svoje tři maily, četla nechutnosti v bulváru a chatovala...

Je to divný, u compu sem seděla, ale dělala sem samý ty rádoby momentálně důležitý věci, bez kterých bych se klidně dalších pár týdnů nebo měsíců obešla.
Typickej příklad je přetahování fotek ze starýho samsunga na vyhození... Nemám k němu kabel, takže jsem dvě stovky fotek cpala do complu přes bluetooth. Ale pozor, ten čas jsem mohla strávit kreativně... A já ho zase zabila. Tentokrát nikotinem. Chtěla sem si spočítat, kolik času sem za těch pět let prokouřila, a zjistila jsem, že na mobilu nemám kalkulačku. Chyba! Sice ji potřebuju asi tak jednou za celou dobu používání mobila, ale stejně... A jsem moc líná vstát z postele a jít ji lovit mezi starý sešity z matiky.

Ale na druhou stranu můžu mobilem dálkově ovládat mediaplayer. Taky přes blůtůt... Což je mi vcelku k ničemu - je to taková zbytečná funkce. Stejně jako dálkový ovládání dataprojektoru, či jakýho krámu... To jako když někam zaseju to mačkátko, kerym se to ovládá, můžu zamachřit a ovládat to mobilem? Oj, oj, to je opravdu super dovednost. No, je tu eště jedna možnost - že jsem tu kalkulačku v mobilu zatim nenašla - teprve minulej pátek (mobil mám od Vánoc) a propojila sem mobil s compem a naučila se cpát různý soubory oběma směry. Taky sem vybalila sluchátka a začla poslouchat hudbu (předtím jsem měla mpčtyřku - nejsem takový IT-neandrtálec, jak by se mohlo zdát). Sluchátka se mi samozřejmě v sobotu rozbily. Kdybych byla indiánka, moje druhé jméno by bylo Ničitelka Sluchátek.

Můj noťas se bouří, furt mi píše, že se za čtyři minuty zrestartuje a já to furt odkládám a odkládám. Už mu to asi konečně povolím. Stějně se mi už chce děsně spinkat.

Na závěr bych ráda napsala, že jsem vytvořila pěknej blábol, ale mazat to nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama