Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Rats are everywhere...

20. září 2008 v 11:32 | B.A.P.
Na počest mojí malinké Agnesky jsem se rozhodla vytvořit extra rubriku jenom a jenom pro

potkánky a samozřejmě takové blázny jako jsem já :)

Zatím dost dobře mevím, co sem dát, takže začnu obrázkama, tím se nedá nic zkazit. Agneska zatím eště spí a tak dalčí fotky nemám, ty dvě vzácné jste si mohli prohllídnout už včera, je to tušim článek mám myš a nebojím se jí použít nebo tak něco :)


No jinak ve čtvrtek večer celkem slušně zahlásil jeden starej pán ve vlaku, kdy agnesa slušně zlobila a musela jsem ji vyndat k sobě, byla chudinka totál promrzlá... No a radši sem se zeptala, jestli někomu nevadí, když si ji vyndám. A ten pán se mě ptal, co mě to popadlo si pořídit takovou potvůrku. Tak mu povidám, že mi bylo smutno na pokoji, jelikož mi zatim nepřijely spolubydly a tak jsem si koupila myšku.


No a on se tak mnohoznačně usmál a povídal, že každej je svýho štěstí

strůjce, že prej by věděl i o jinejch metodách, když je člověku smutno... No jo, stejně jako už mnoho před ním (jako tenkrát s piercingem) a určitě bude i mnoho rádců po něm mě taktně upozorňoval na to, že se dost těžko hledaj kluci, kteří skousnou labret a potkana, co vykukuje z palestiny, ale co.
Až takovýho kluka najdu, o to víc si ho budu vážit. Přece se nebudu omezovat jenom proto, aby na mě letěli kluci, ne? Bohatě stačí, že si trhám obočí a čas od času se nalíčim :)

No nic, zase sem se rozepsala, je to děs. Končim, musim eště napsat článek o dnešních narozkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama