Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Proč tu straší upíři?

10. září 2008 v 10:45 | B.A.P. |  Dark depression
Ráda bych (a myslím si, že je na místě) Vám podala malé vysvětlení ohledně této rubriky. Jak už jsem psala v minulém článku, pokouším se zavést zajímavější články. No a čím jiným začít než Upírama. Je to moje srdeční záležitost...

Před několika lety jsem byla zcela vážně přesvědčená o tom, že jsem upír. Bylo to fajn, člověk se cítil dost vyjímečně obklopený bandou smrtelníků. Já vím, je to hloupost, ale furt lepší, než si myslet, že jsem pomeranč, ne?
Ona je to sranda jen do té doby, než ve vás začne hlodat červíček pochybností... Co když přecejen nejsem... Ani jsem se neodvážila to domyslet do konce, utratila jsem strašný peníze za opalovací krémy a supertmavé sluneční brýle. Ale fakt byl ten, že když jsem vyběhla v půlce srpna s odpadkama jen tak v tílku a šortkách, na prach jsem se nerozpadla, i když jsem si to pak upřímně přála.
Jo, jo, kapku to zlehčuju, nechci, abyste si o mě nedejbože mysleli, že jsem normální :) Ale ono, když je člověku šestnáct, napadaj ho různý věci. No a já v sedumnácti skončila na psychárně. Kapku mi hráblo. Ale to se stává i v lepších rodinách (nebo spíš právě tam).
Každopádně mne moje vášeň pro cokoliv středověkého, gotického, temného, krvavého a nebezpečného neopustila ani teď, když už bych měla být co do věku dospělá. Naštěstí už se to neprojevuje tím, že vypadám jako chodící mrtvola, spíš tím, že si sháním všechny možné informace. A vzhledem k tomu, že pro mě angličtina není problém, mám informací, že bych s nima mohla tapetovat...
Tímto se Vám omlouvám, že bude pjeknou chvilku trvat tuhle rubriku zaplnit, ale budu na tom pracovat. Musim to kapku utřídit. A hlavně si chci ty články psát sama. Je to taková obscese, pardon.
No, a abyste nebyli zklamaní, přikládám fotku z doby mého temného období... Prosím, neudavte se smíchy. Jo, a řikala jsem si Black Leila.
"Leila" znamená arabsky noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fatuška fatuška | 10. září 2008 v 16:14 | Reagovat

a jaký bylo tvý temný obdobý??, to by mě zajímalo.... co si prováděla a věříš v upíry... já pořádně nevím v co mám věřit... á jsem ve všem na rozpacích...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama