Kdo necítí bolest, bolestí žije.

No tak Vám teda nevim... EMO že zabíjí?

9. září 2008 v 17:57 | B.A.P. |  Emo
Tak jsem se dneska zas po dlouhý době hrabala bulvárem a řeknu Vám, člověk se občas dost baví :)
(Inu, po dlouhý době, naposled jsem tam hledala úlovky včera, no ale vzhledem k tomu, že od pondělka studuju žurnalistiku, musim mít přehled. Celkem dobrá výmluva, he?)
No ale k věci. Nemohla jsem minout obrovský titulek EMO ZABÍJÍ (k zhlédnutí na http://www.super.cz/moc-a-penize/25500-emo-zabiji-muze-hudba-nicit-zivoty.html) a k tomu fotka těch tlam MCR. (Omlouvám se všem fanouškům... Ale vlastně ne, zaslouží si to). No, pochopitelně mě zajímalo, co k tomu zas redaktůrci ze superseriózního.cz nablili...

Vzhledem k tomu, že jsem už absolvovala článek o bradavce paní Bartošové-Pomejové-Krávě, byla jsem připravená na cokoliv, jenom mě od smíchu dost bolelo břicho. No ale ustála jsem to. Jak si můžete přečíst, samotný článek je celkem o ničem. Ale pro ty z Vás, kteří rozlouskali můj EMO - projekt a zhruba tuší, jaký je můj postoj (kdo neumí anglicky je out a já se tu opakovat nebudu, je to hned na začátku) k tomuto EMO - šílenství (ať už v dobrém, či ve zlém), dokáže odhadnout následující řádky.
Proč o tom vůbec píšou? No co, je okurková sezóna. Mladý holky se zabíjej kvůli daleko větším banalitám, než je tahle. No ale co, malinko se zčeřily vody, EMO totiž zabírá. Nemůžete být lhostejní. EMO můžete milovat nebo nenávidět. Nic mezi tím, pokud jednou zjistíte o čem EMO doopravdy je. No a na to naše malá slečna (R.I.P.) bohužel nepřišla. Anebo přišla, i když z obsahu článku by se o tom dalo s úspěchem pochybovat.
No a pro ty, kteří by mě chtěli přesvědčovat o opaku (to právo Vám neupírám) doporučuji přečíst si část mýho projektu EMO music, nebo si rovnou poslechnout něco z Rites of Spring. Kombinace obou možností bude nejlepší, pak už záměna kapel jako je MCR za EMO music je prakticky nemožná.
Co napsat na závěr? Myslím, že tentokrát (jako už tolikrát předtím) paparazziové šlápli vedle. Ta ubohá dívka opravdu mohla spáchat sebevraždu jako následek poslouchání MCR (což by ostatně nikoho nepřekvapilo, já bych si taky radši hodila mašli než poslouchat něco takovýho) rozhodně ji nezabilo EMO.
EMO je totiž mnohem rafinovanější.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama