Kdo necítí bolest, bolestí žije.

Jenom malé zamávání.

9. září 2008 v 18:21 | B.A.P. |  Beatrix
Po dlouhé době jsem se rozhodla Vám něco napsat. Teď po prázdninách mám spoustu práce, puboše chytaj různý depky, takže mám pořád co dělat. Ale já si nestěžuju, vlastně ani nevím, jak se to dělá. Většinou si na mě stěžují mí dočasní přátelé, ale pak to přejde.
Každému jednou dojde beznadějnost jeho snažení. Většinou je to poté, co už zkusí všechny možnosti a zjistí, že je v lepšim případě zpátky tam, kde začal, ale většinou už je beznadějně někde jinde. A že tam slunce nesvítí, na to můžete vzít jed.

Už i na mě tak nějak sedá podzimní depka, dusí mě jako vlhká smradlavá deka plná ztrouchnivělého listí a vůně zoraného pole. Líbí se mi to, je to příjemné, být schovaná před všemi těmi lidmi, které musím trápit. Někdy mi ten můj úděl pěkně leze na nervy. Tedy lezl by, kdybych nějaké měla. Nepotřebuju je... Narozdíl od svých obětí, které si větřinou zoufale přejí, aby jejich nervová soustava včetně centrální uzliny (nebo jak se to vlastně té legrační krabaté věci řiká?) vybouchly a nebo se alespoň nalepily na někoho jiného.
Ach jo, už je tu podzim. Mé oblíbené roční období. Šero, mlhy, plískanice, mráz, co leze pod nehty a rýma, co si na vás dřepne a do jara nedá pokoj. To je nádhera. Vítr plný kapek deště a letícího listí... Musím začít malovat barevně. Asi si k barvám kromě černé pořídím i zemitě hnědou, blitkově zelenou a krvavě rudou. Už se těšte.
No nic, čeká mě dýchánek s baronem Nikitou. A cestou k němu mám ještě pár zastávek. Dejte si pozor, aby to nebylo u Vás v hlavě :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fatuška fatuška | 10. září 2008 v 16:22 | Reagovat

já taky miluju podzim taky je o moje nejoblibenejšíobdobí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama