Kdo necítí bolest, bolestí žije.

11. září... Byl to podvod tajných služeb?

11. září 2008 v 8:38 | B.A.P.
Asi před půl rokem jsem úplně náhodou narazila na stránky, kdy se rozebírá pravda o teroristických útocích na WTC. No, a páč je dneska výročí úmrtí 3000 obětí (jen tak mimochodem, ve válce v Íráku už zemřelo víc amerických vojáků), rozhodla jsem se sesmolit nějaký článek.

Určiě kdekdo z vás slyšel o "takzvaných" konspiračních teoriích, jako že to bylo dílo CIA, mimozemšťanů nebo Boží pomsta, protože amíci žerou moc hambáčů (což je mimochodem - jakkoli to zní divně - názor celého muslimského světa). Zkrátka jste slyšeli o tom, že by to celé nemuselo bejt úplně tak, jak se nám to snažila vysvětlit všemožná média, BBC počínaje a bulvárem konče.
Nechci tu ze sebe dělat proroka, či snad někoho s patentem na pravdu, ale fakt je ten, že teroristický útok se Americe náramně hodil do krámu. Zničení WTC je největší pojistná událost způsobená člověkem v historii vůbec. Navíc je vážné podezření (které už nikdo nepotvrdí ani nevyvrátí), že celou hodinu před útokem probíhaly v obouch věžích nepovolené transakce a navíc tuny zlata, které plnily sklepy Ground Zero, zmizely, i když oficiální verze zní, že se vypařily. Samozřejmě, ale někdo jim pomoh.
No a nakonec, jaký lepší důvod by si ten dutohlavý skřet (taky se mu řiká americký prezident - uhodli jste, nemám ho ráda...) mohl přát, aby měl dostatečnou záminku vést dobyvačnou válku, kde jde, co si budem povídat, především o ropu a o kontrolu rychle bujících arabských zemí.
No a na závěr ještě něco od mojí mamčy, která hned po útocích nakoupila zásoby jídla a uklidila sklep, byla totiž přesvědčená, že začíná třetí světová... No, mimochodem, já si to myslela, když Rusáci napadli Gruzii. Lidi se tak nějak jako bojej. Je to jak domino, svět je sice rozdělenej, ale zároveň děsně pospojovanej různejma vojenskejma spolkama a dohodama. Stačí, aby to ruplo na jednom malinkatým místečku a celá stavba spadne jak domeček z karet, smlouvy se začnou plnit a my budem v řiti... Nebo ne?
No končim, asi půjdu uklidit sklep a zkontrolovat zásoby kompotů.
Jen tak pro zajímavost, tady je odkaz na ty stránky, co jsem o nich psala. Stojí za to, skouknout aspoň některé z těch videí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama